Rüyada Suya Çamaşır Basmak

Rüyada suya çamaşır basmak belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, yüksek bir makama geleceğine, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına alamet eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, bekar bir kadın için hayırlı bir erkek ile evleneceğine, ortakları ile karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, sorun yaratacak bir projeye dâhil olunmayacağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, huzura ereceğine delalet eder.

Rüyada suya çamaşır basmak hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına, sorunlarla boğuştuğu zamanlarda yalnız kalmayacağına, rahatsızlıkların son bulacağına, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, maddi gücünü katlamakla kalmayıp ruhen de ilerleme kaydedeceğine, huzur ve mutluluğun sürekli artacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, iş hayatında çok kar edileceğine, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada suya çamaşır basmak üzüntülerin gideceğine, bir ev satın alacağına, engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacağına ve dertsiz bir sürece gireceğine, işlerinin yolunda gideceğine, rahat bir hayat yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, büyük adımlar atacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, başarının adım adım yaklaşacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments