Rüyada Suya Düşüp Yüzmek

Rüyada suya düşüp yüzmek rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına, yüksek moralli olacağına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, işinde yaptığı bir atılımın sonuçlarını bir an önce görmek için sabırsızlanacağına, kazancını bir kaç kat arttıracağına delalet eder.

Bu rüya düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, ömrü boyunca yardıma muhtaç kimselere yardım elini uzattığı bir hayat sürdüreceğine, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, kişinin becerilerinin farkına varılacağına inanılır.

Rüyada suya düşüp yüzmek yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine, itibar edineceğine, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin rekabet edebilme gücünün artacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, sıkıntılı günler yaşayan eski eşine ya da sevgilisine destek olacağına, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada suya düşüp yüzmek sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, aile bireyleri arasında çok büyük ve karlı bir iş için bir ortaklık kurulacağına, sorunlarına çözümler bulacağına, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına tabir olunur.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, istediklerini rahatlıkla elde edeceğine, mutlu olunacağına, amaçlarına ulaşacağına, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, bankadaki hesabının kabaracağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sema

Merhaba, rüyamda kalabalık tanıdık bir ortamda dere ya da nehir kenarı gibi bir yerde pikniğe gitmiştik. İlkokuldan bir kız arkadaşımı görüyordum ikimiz birlikte suya doğru gittik yüzmek için suyun başına geldiğimizde dere aslında böyle etrafı duvarla çevirli gibiydi havuz gibiydi ama aslı dereydi. O duvarın başında bekliyordum yavaş yavaş gireyim diye sonra galiba erkek kardeşimdi beni suya attı derin olduğu için yüzmeye korkuyordum ama yine de yüzerek o bulanık sudan çıkıyordum