Rüyada Suya Düşürmek

Rüyada suya düşürmek uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine minnet duyguları besleyeceğine, karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarının biteceğine, huzurlu günler görüleceğine, hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine alamet eder.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, bıkmadan usanmadan azimle çalışarak ve temkinli hareket ederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, huzura ereceğinize, dünya hayatındaki isteklerin gerçekleşeceğine, rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, çok sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada altın bilezik suya düşürmek bilge ve alim kimse haline geleceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, müjdeli olaylar yaşayacağına, bedeninde bir yara veya bir rahatsızlık var ise iyileşeceğine, sevinçli haberler geleceğine işarettir.

Rüyada alyansını suya düşürmek iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi en kısa zamanda alacağına, ailesinin koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, hayatının mutluluk içinde geçeceğine, yaptıkları ile birçok kişinin evine ekmek götürmesini sağlayacağına, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına delalettir.

Rüyada arabayı suya düşürmek sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde sıkıntıya neden olacak olayların bulunmayacağına, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, imkân sahibi olacağına, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, sevdiği kişilerin yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, dertlerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayakkabıyı suya düşürmek devlete hizmet etmeye, yeni bir ortama gireceğine, eski hayatını geride bırakıp, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, çok büyük miktarda para elde edeceğine, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebeği suya düşürmek dost ve akrabaya çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine, maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, yeni işe başlayan arkadaşlarına hocalık edeceğine, iç huzurunun yerinde olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çantayı suya düşürmek evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, ettiği bir zararını tamamen kapatacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çorabını suya düşürmek kapanan kapıların açılacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, bilgili bir kişiden iş konusunda faydalanacağına, başaracağı işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına alamettir.

Rüyada ekmeği suya düşürmek bazı engellerle karşılaşacağına, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, çok iyi paralar kazanılacağına, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına tabir olunur.

Rüyada eşyayı suya düşürmek iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, canın ve malının her zaman güvende olacağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada gözlüğünü suya düşürmek hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, herkesin takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, imza ve söz yetkisi edineceğine, günahlarından kurtulmak için Allah’a sığınacağına, çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine yorulur.

Rüyada kalemi suya düşürmek herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yok olacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kitabı suya düşürmek çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine, yeni edineceği bir hobinin kafasını toplamasına yardımcı olacağına, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, güzel gelişmeler sayesinde deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya, güzel günlerin en sonunda geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kuranı kerimi suya düşürmek rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, maddi anlamda güç ve kuvvet kazanacağına, büyük bir aşk yaşayacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, kötülerin çevresinden uzaklaştırılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kuranı suya düşürmek bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada muskayı suya düşürmek başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, tüm sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, hayırlı bir yola girileceğine, günahtan kaçınarak yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sigarayı suya düşürmek zenginlik elde edeceğine, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, işindeki verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, kısmetin bollaşacağına, çıkacağı bir yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına, hayatının düzene gireceğine, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına, alacağı bir ödülün ya da terfinin işine dört elle sarılmasına vesile olacağına inanılır.

Rüyada terliği suya düşürmek aile hayatının hayır getireceğine, çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, sevdiği kişilere yardım edeceğine, çok büyük özgüven kazanacağına, büyük bir aşk yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına, gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine alamettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments