Rüyada Suyun Ortasında Mahsur Kalmak

Rüyada suyun ortasında mahsur kalmak Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, ilerleyeceğine bu sayede amaçlarına nail olacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine delalet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, rızkının genişleyeceğine, huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, çok büyük karlar edeceğine, rahatlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada suyun ortasında mahsur kalmak daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, işlerini yoluna koymayı başaracağına, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, doğa, yaşam, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, ekonomik kayıpların sürekli artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kendisine zararı dokunan kişileri gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, kendisi için büyük bir şans olacak olayların vuku bulacağına, gönlünce bir yaşamı olacağına delalet eder.

Rüyada suyun ortasında mahsur kalmak ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, hayatında esen güzel rüzgarların kendisini keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına delalet eder.

Tabirciye göre rüya sahibinin eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, yatırımlarının büyüyeceğine işaret ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zöhrab İSMAİL

Rüyamda yerle gökyüzünün su ile birleştiğini ve ben suyun içinde aşağıdan yukarıya çıkmak için mücadele verdigimi,ama şansım bittiği için yarını beklemem gerektiğini bilib gözlerimi kapattım.Yarin oldu tekrar doğdum,sonrada uyandım