Rüyada Tabak Çalmak

Rüyada tabak çalmak hep alın terini yiyeceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına, kötü kimselerle karşılaşmayacağına, kendisiyle övüneceğine, para ve makam sahibi olacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine, adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, dileklerin yerine geleceğine, bekarsa hayırlı bir kısmete, evliyse evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca işaret eder.

Rüyada cam tabak çalmak mevcut düzeninin kişiyi çok mutlu edeceğine, eğer müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, başarıya ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, borçlarını bitireceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine alamet etmektedir.

Rüyada hırsızın tabak çalması edilen zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, hakkını her ortamda koruduğu gibi, ailesinde de sözünü dinleten biri haline geleceğine, uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, tövbelerinin Allah’a ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin huzurlu bir hayat süreceğine, hayırlı işe, alacağı hayırlı haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, dertlerin son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada porselen tabak çalmak başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, rahata erileceğine, rızkının genişleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin sevdiği kişiler ile bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, sevdiğine dört elle gönülden bağlanacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan

Rüyamda tanımadığım bir evin mutfağından büyüklü ufaklı cam tabak çalıyoruz kardeşimle ben tabakları korkuluklu pencereden çalıyoruz, ev ikinci katmış bir ara kardeşim evin penceresinden aşağı altı kararmış alüminyum tencere atıyor

Filiz petek

Rüyada ölen elimin evinden cam tabaklar aldım gizlice

Derya

Hayırlı günler rüyamda karşı binadaki komşularımız tasiniyorlar bende evlerine giriyorum anahtar kapının üstünde kalmış açıp içeri giriyorum çoğu eşyalarını götürmüşler bende bir kaç tane kase tabak alıp cikiyorum evden gizlice