Rüyada Tabanca Vermek

Rüyada tabanca vermek konfor, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, çok başarılı işlere adım atacağına, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine delalettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin hayat kalitesinin yükseleceğine, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, işinde zafer elde edeceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada babanın oğluna tabanca vermesi hayırlı bir yola girileceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, kazanılan paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, saygınlığının artacağına, maddi sıkıntılarının son bulacağına işaret eder.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, müjdeli bir haber alacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, mal mülk sahibi olacağına, yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada polise tabanca vermek ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, her zaman çok başarılı olacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bir akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine, insanlarla uyumunun artacağına, moralini bozduğu bir kişinin gönlünü alacağına, maddi imkânlarının artacağına, insan ya da hayvan demeden, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments