Rüyada Tabut Başında Ağlamak

Rüyada tabut başında ağlamak sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden uzak olacağına, sevinç ve sürura, her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, Allah katında güzel mükafatlar almasına, yaşadığı huzurun biteceğine rivayet eder.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin uzun zamandan beri yaptığı işinde çok iyi yerlere geleceğine, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, zorlukların biteceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine delalet eder.

Rüyada tabut başında ağlamak atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, muhtaç kimselere yardım edeceğine, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, zenginliğe kavuşulacağına, her şeyin yenileceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, işlerinin yoluna gireceğine, elindeki ile yetinmeyi bilen, çok küçük bir bütçeyle büyük işlere imza atan biri olduğuna yorumlanır.

Rüyada tabut başında ağlamak aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, çok iyi yerlere gelineceğine, ummadığı yerden rızka nail olmaya, borçları varsa ödeyeceğine işaret eder.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, mevcut olumsuz bir durumdan kurtulmak için bazı yollar deneneceğine ve başarılı olunacağına, hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nejla

Rüyada oğlumun içinde kim olduğunu bilmediğim bir tabut başında ağladığını gördüm sonra bende onunla ağlamaya başladım. yorumlar mısınız lütfen?