Rüyada Tabut Görüp Korkmak

Rüyada tabut görüp korkmak hayal edilen her şeye kavuşulacağına, parasal durumunun iyileşmeye başladığına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına, ağız tadıyla yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, izlenecek yolların yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, bolluk ve bereketin artacağına, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, parasal sıkıntılarının sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada tabut görüp korkmak fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, rahata ve huzura kavuşacağına, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına tabir olunur.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin bazı kötü düşünceye sahip kimselerle muhabbetinin biteceğine, eğitim hayatında başarıların artacağına, evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, aydınlık bir döneme girileceğine, sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine delalettir.

Rüyada tabut görüp korkmak büyük mutluluk ve cesaret sahibi olunacağına, kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına, yeni arkadaşlıklar kuracağına, ortaklı işlere iştirak edileceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, daha lüks bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüya alimine göre rüyayı görenin sıkıntılarından kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, çok yüklü kazançlar elde edileceğine, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İnci key

Rüyamda koltuğun arkasında tabut görüyorum kuçuk oğlum başinda açmaya çalisiyor uyanıyorum çok korkuyorum

Niğdem

Rüyamda bir odaya giriyorum, kapının sağyanında ve solyanında olmak üzere 2 dolap var. soldaki dolabın kapanmadığını görüyorum ve kapatmaya çalışıyorum olmuyor. Ne olduğuna bakıyorum altta Tahta renginde bir tabut var. Şok oluyorum. O sırada diğer dolabın kapağı açılıyor. Onun içinde de siyah bir tabut var. Çok korkuyorum Bağırarak odadan çıkıyorum ama evden çıkamıyorum. Birden arkamı dönüyorum siyah tabut yanıma gelmiş. Sonra uyandım ..