Rüyada Tahta Silmek

Rüyada tahta silmek işinin ehli biri olacağına, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, yatırımlarının yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına delalet eder.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin kişinin her zaman akılcı davranarak, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, kendisine stres ve yorgunluk veren işlerinin yakında biteceğine, çok başarılı olunacağına, sıkıntıların biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz tahta silmek hak yemeyeceğine, para biriktirebileceğine, gam ve keder çekmeyeceğine, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine rivayet eder.

Rüya tabirine göre arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, geleceğe daha umut dolu bakacağına, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayallerine ulaşacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların giderileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kara tahtayı silmek kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, işlerinden yana hayır göreceğine, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına, sabırla aşılan bir süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, refah düzeyinin gittikçe artarak ilerleyeceğine, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, malın bereketinin artmasına, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına delalet eder.

Rüyada yazı tahtası silmek keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, çocuklar gibi şen olacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüyayı görenin şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, hayal edilen şeylerin neredeyse herhangi bir zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, eğlenceli mekânlara gideceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments