Rüyada Tahta Yağması

Rüyada tahta yağması yaşadığı yokluğun biteceğine, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiye yaptığı teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine delalettir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan kavuşacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, işlerinde verimin artacağına, ileride büyük bir servetin sahibi olacağına, bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada tahta yağması sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, hasta olanlar için şifa bulmaya, daha dikkat çeken ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin mutlu olunacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, muradına ereceğine, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tahta yağması hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, eşe dosta yardım edileceğine, eline büyük fırsatlar geçeceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, hayatından razı geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, isteklerini yerine getireceğine, bilgin ve usta kişi haline geleceğine, rüya sahibinin Allah katında muhterem biri olduğuna, hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments