Rüyada Tarhana Çorbası Dökmek

Rüyada tarhana çorbası dökmek sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, ün ve itibar sahibi olacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, maddi ve manevi zararların sona ereceğine, yeni başladığı bir ilişkinin çok iyi gideceğine, hakkında asılsız konuşanları kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre ailesinden alacağı desteğin kendisi için büyük bir şans olacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına inanılmaktadır.

Rüyada tarhana çorbası dökmek kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, geçim derdinin biteceğine, kalp kırıklığına yol açılan durumları güzel sözler sarf ederek tatlıya bağlayacağına, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin keyifleneceğine ve neşeli olacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, hayatında olumlu gelişmelerin olacağına, kazancın her daim artacağına delalet etmektedir.

Rüyada üzerine tarhana çorbası dökmek işinde çok büyük adımlar atacağına, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, rahatının, konforunun ve lüksünün baki kalacağına, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments