Rüyada Tarihi Yer Görmek

Rüyada tarihi yer görmek gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin gitmediği yerlere gideceğine, yeterli kimse haline geleceğine, hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada tarihi yer görmek sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine, mutluluktan havalara uçulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, dilediği gibi harcama yapacağına, uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski tarihi yerler görmek işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüya alemine göre iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, zenginlik elde edeceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, umutlarının boşa çıkmayacağına, borcu olanların sorunlarını ailelerinin çözeceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aysel

Rüyamda yer altı şehrini geziyorum yabancı bir kadınla karanlık olduğu için biraz korkuyorum ama hoşuma gidiyor bir yandan da değişik geliyor

Ruveyda

Rüyamda tarihi eser leri geziyor dum tarihi bir ev vardi evin icine cikdim tavus kuşu ve keçi figür vardi sanki çamurdan yapma gibiydi onlar i inceledim sonra resimleri ni cekdim tarihi taş evler vardi tam olarak nerdeydim bilmiyorum ama sonra bir camiye girdim icerisini gezdim oda tarihiydi çok değişik cok güzel di merdivenlerden yukarı doğru cikdim biriyle karsilastim herkes nerde diye soruyor dum ordaki kişi beni namaz kilanlarin yanina getirdi babam ve abimde vardi namazkiliyordu

Ruveyda

Teşekkürler

Ali

Rüyanda çalışırken 3 arkadasla tarihi yer buluyoruz birde yanında top şeklinde taş görüyoruz üstünde de haç işareti var

Semih kara

Merhaba rüyam da bir çok tarihi yer geziyordum. Tarihi yunan mezarları yer altı şehirleri vs. Yanımda vefat eden eniştem vardı ve kuzenim ve eşi. Ayrıca tarihi eseri ibranice anlatan vardı ben bu dili bilmiyorum ama onun ibranice anlattığını biliyordum.

binnur90

yurtdışında gördüm kendimi eşimle,yanımızda başka insanlarda var.çok güzel tarihi yerler görüyorum.eskiden kalma taş binalar,içlerini geziyoruz.yüksek tavanlar tavanlarda yağlıboya işlemeler vardı rengarenk.tarihi eserler sağda solda resimlerini çekiyorum hep.sonra oradan çıkıyoruz yine tarihi taş yapılı bir dükkana giriyoruz eşim bana hediye kolye alıyor ,yemekler yediğimizi gördüm değişik güzel