Rüyada Tarla Görmek

Rüyada tarla görmek aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, güzel bir geleceğin yaklaşmasına, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına, özlem gidereceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına işaret ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüyayı görenin çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, iş üstüne iş teklifi alacağına, sevdiklerine hep layık olmaya çalışacağına, yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, bazı gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada acur tarlası görmek zamanın değerinin bilineceğine ve ona en uygun şekilde yaşanacağına, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına yorulur.

Rüyada afyon tarlası görmek kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, esenlik bulacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada altın tarlası görmek heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, kafasının sakinleşeceğine rivayet eder.

Rüyada ananas tarlası görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına, en büyük desteği dostlarından ve ailesinden göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada anason tarlası görmek her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, hayallerini gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada anız tarlası görmek kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine, hastalıklarının azalacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada anneyi tarlada görmek maddi gücünün, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine işarettir.

Rüyada arazi tarla görmek hafifleyeceğine, rahatlayacağına, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, esenlik bulup, hafifleyeceğine yorumlanır.

Rüyada armut tarlası görmek ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada arsa tarla görmek çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada asma tarlası görmek hedeflerini tutturmayı başaracağına, elinin bolluk göreceğine, eşine olan sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ayva tarlası görmek ferahlığa çıkılacağına, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, sıkıntı çektiği konularda sevdiği kişilerden yardım alarak işlerini yoluna sokacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada badem tarlası görmek yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bal tarlası görmek çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çekse bile bu kişi düzelene ve yatağından kalkana kadar sevdiği bir kişiye yardım etmeye devam edeceğine, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüyada balık tarlası görmek işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, nimet bolluğu yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasının tarlasını görmek iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada bayır tarla görmek yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada bellenmiş tarla görmek insanların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına, zarar gören insanlara yardım edeceğine, yeni yerler göreceğine yorumlanır.

Rüyada bereketli tarla görmek sıkıntıların sona ereceğine, suçlamalardan aklanılacağına, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına inanılır.

Rüyada beyaz tarla görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine işarettir.

Rüyada böğürtlen tarlası görmek hayal ettiği kariyerine mutlaka ulaşacağına, çok doğru bir yol tutulacağına, iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine delalet etmektedir.

Rüyada boklu tarla görmek başarılarının uzun yıllar boyunca konuşulacağına, aile içerisinde sayılacağına ve sevileceğine, kazancının hiç bir şekilde daha azalmayacağına delalettir.

Rüyada bölünmüş tarla görmek sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, zor zamanların geride kalacağına rivayet eder.

Rüyada börülce tarlası görmek yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, hastalıkların kalmayacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine inanılır.

Rüyada bostan tarlası görmek kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına yorulur.

Rüyada brokoli tarlası görmek hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, kudretinin yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bulgur tarlası görmek bol kısmetli bir kişi olacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, işte yeni denemelerde bulunacağına inanılmaktadır.

Rüyada çapalanmış tarla görmek sevdiklerine kavuşacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına yorulur.

Rüyada çavdar tarlası görmek işleri yoluna sokacağına, diğer aile bireylerinin de kendisinin zamanında tamamlaması gereken bir işe katılacağına, elinin bolluğa kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çekirdek tarlası görmek işlerin başına geçeceğine, sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ceviz tarlası görmek keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, huzurlu hissedileceğine, yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda kendini çok mutlu hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada çiğdem tarlası görmek çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına, atacağı adımla ilgili bütün seçenekleri kontrol edeceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada çikolata tarlası görmek sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına yorulmaktadır.

Rüyada çilek tarlası görmek kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, kazancın katbekat arttırılacağına, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çimen tarlası görmek başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, zor günlerin uzaklaşacağına delalet eder.

Rüyada çorak tarla görmek hayal ettiği şeylere kavuşacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dağda tarla görmek ailesini iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacak bir işe başlanılacağına, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine işarettir.

Rüyada dedenin tarlasını görmek garanti olacak makama oturacağına, başarılarının artacağına, hayallerini yerine getirmeyi başaracağına tabir olunur.

Rüyada deniz kenarında tarla görmek sorunlarının yakında biteceğine, büyük kazanç sağlanacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına işaret eder.

Rüyada dereotu tarlası görmek sorunlarla baş eden tanıdıklarını yalnız bırakmayacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine inanılmaktadır.

Rüyada dik tarla görmek kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, kudretinin ve inancının hiç azalmayacağına delalettir.

Rüyada diken tarlası görmek sorunların çözüm bulacağına, yardımı ile dardaki kimselere ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, kısa bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dut tarlası görmek yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, sağlık sorunun kalmayacağına, rahat yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada düz tarla görmek olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ebegümeci tarlası görmek kötülüklerden uzaklaşacağına, şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine, duaların kabul göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eğimli tarla görmek çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada ekmek tarlası görmek maddi sorunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına alamettir.

Rüyada elma tarlası görmek yardım isteyen kişilere yardımcı olunacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine delalet eder.

Rüyada engebeli tarla görmek uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, ferahlığa çıkılacağına, çok mutlu olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada enginar tarlası görmek parasal durumun düzeltileceğine, daha önce çektiği çilelerin mükafatını tez zamanda göreceğine, rahat ve güzel günler geçireceği günlerin geçici değil, bir ömür olacağına delalet eder.

Rüyada fare tarlası görmek kafa kurcalayan bir problemin dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, sorunlarını teker teker aşacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada fesleğen tarlası görmek yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, kırılan kalplerin tamir edilerek çok mutluluk duyulacağına inanılmaktadır.

Rüyada fidan tarlası görmek dertlerinden arınacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına yorulur.

Rüyada gece tarla görmek mutlu ve sağlıklı olacağına, her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına, alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gelincik tarlası görmek yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, borçların kapanacağına alamet etmektedir.

Rüyada geniş tarla görmek hayattan daha fazla zevk alacağına, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada gübreli tarla görmek kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, Allah’ın izni ile gönlünün düştüğü ikiliği atlatacağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada gündöndü tarlası görmek mal mülk edineceğine, ters giden işlerin düzeleceğine, rızkının genişleyeceğine rivayet eder.

Rüyada güzel tarla görmek çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hardal tarlası görmek alışveriş yapacağına, gayrimenkul işine girileceğine, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada herk tarla görmek yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşmadan işlerini yürüteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada hıyar tarlası görmek fakir çocukları giydireceğine, umutlarının ve emeklerinin boşa gitmemiş olacağına, kimseye borçlanmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hurma tarlası görmek sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, daha büyük çalışmalar yapmak için yakın bir aile dostundan yardım isteyeceğine, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada incir tarlası görmek yakın bir tanıdıkla olan geçmişteki tatsız konuların unutulacağına, gözyaşının dineceğine ve kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine işarettir.

Rüyada ısırgan tarlası görmek yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, elde bulunan imkânların artacağına işaret etmektedir.

Rüyada ıslak tarla görmek yeni tanışılacak bir kişinin hayatının düzene girmesine vesile olacağına, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, gelirinin sürekli olacağına rivayet eder.

Rüyada işlenmiş tarla görmek yakınındaki bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, hasta ise kendine bakacağına ve iyi duruma geleceğine, güzel bir haneye sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kahverengi tarla görmek eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine alamet eder.

Rüyada kamış tarlası görmek sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine, kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine, kimseye el açmayacağına yorulur.

Rüyada kara tarla görmek yanındaki kişilere sanat öğreteceğine, huzurlu olacağına, hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine işarettir.

Rüyada karanfil tarlası görmek mevcut konforunun devam edeceğine, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına, huzurlu ve mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada karanlık tarla görmek işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, ailesi için yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, geleceğinizin güzel olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kayısı tarlası görmek bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, hayatının düzelmeye başlayacağına, kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada kazılmış tarla görmek kafasını kurcalayan sorunların biteceğine, gireceği bir sınavın yada başlanacak bir projenin sorunsuz geçeceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına işaret eder.

Rüyada kekik tarlası görmek gönül işlerinden yana hayır bulacağına, güzel haberlerin ve mutlulukların peşin sıra geleceğine, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada kenevir tarlası görmek alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada kereviz tarlası görmek işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kesekli tarla görmek evli ise eşi ile her koşulda birbirlerine destek vereceklerine, bekarlar için karşılarına çıkacak büyük bir aşk sayesinde kendilerinden geçip, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, hayatını kötü etkileyen ve kendisini olumsuz düşüncelere salan kişilerle olan diyaloğunu kopartacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kestane tarlası görmek ailesini ve sevdiklerini Allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına rivayet eder.

Rüyada kimyon tarlası görmek tüm dertlerinin biteceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, gelirinin sürekli olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kıraç tarla görmek sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, bir takım fırsatlar yakalayacağına, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kiraz tarlası görmek dertlerin ve sıkıntıların dost ve akrabalarla paylaşılacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı tarla görmek evine daha fazla kazanç getireceğine, hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kivi tarlası görmek kısa sürede başarısının artacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına tabir olunur.

Rüyada kıvırcık tarlası görmek maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, geçim derdinin biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kocaman tarla görmek gelişmelerin olumlu olacağına, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, uzun bir aradan sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada kömür tarlası görmek aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, rakiplerini üzeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada koşulmuş tarla görmek üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalan eski bir tanıdığa daha kazançlı bir iş kapısı sağlayacağına, çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, gereksiz işlerden ve gereksiz kişilerden kendini soyutlayıp çevresini değiştireceğine inanılır.

Rüyada köy tarla görmek geçim derdinin biteceğine, bir işte verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada küçük tarla görmek iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, problemlerinin çözüleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kumlu tarla görmek işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kurak tarla görmek dertlerin uzaklaştırılacağına, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına delalettir.

Rüyada kuru tarla görmek ticaretin önünün açılacağına, kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, bu süreçte hayatın kıymetinin farkına varacağına alamettir.

Rüyada limon tarlası görmek çok rahat bir hayat yaşayacağına, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine işaret eder.

Rüyada lokum tarlası görmek işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, güzel bir ilişki kuracağına, maddi imkânlarının artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada madımak tarlası görmek düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, kazancının daha da artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mandalina tarlası görmek yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan rüya sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mantar tarlası görmek yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, rahat nefes alacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavi tarla görmek yarınlarının kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, hayır ve bereketin artmasına, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına yorulmaktadır.

Rüyada mayın tarlası görmek geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, iyi huylar edineceğine, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada menekşe tarlası görmek yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, eski ahbapları ile iyi geçim halinde olacağına rivayet eder.

Rüyada miras tarla görmek kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, rakiplerini alt edeceğine, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mor tarla görmek sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına, maddi ve manevi açıdan çok büyük kazanım ve sevinç yaşanılacağına, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına alamettir.

Rüyada muz tarlası görmek her türlü derde ve üzüntüye karşı hazır olunduğuna, işlerle ilgili doğru karar vermek için detaylı bir düşünme yolu seçildiğine, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, engellerin ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada nar tarlası görmek ağız tadından ve neşesinden hiç kaybetmeyeceğine, düzenli bir işe girileceğine, zora giren işlerin hayra çıkacağına, ele geçen kazancın günden güne artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada patlıcan tarlası görmek hayırlı bir döneme girileceğine, çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine, makamını garantileyeceğine delalet eder.

Rüyada pazı tarlası görmek rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerine her konuda fark atacağına, devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına alamet eder.

Rüyada pembe tarla görmek olumsuz seyreden bir durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada peynir tarlası görmek lüksünün ve sağlığının baki olacağına, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada pırasa tarlası görmek yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, çok hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, arif ve alim kimseler arasına gireceğine alamet eder.

Rüyada portakal tarlası görmek parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına, çözümsüz sorunları olmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada renkli tarla görmek işiyle ilgili hedeflerinin zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Rüyada reyhan tarlası görmek gelecek zamanlarda kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada roka tarlası görmek bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, gerçekleşmeyecek bir durumu artık zorlamaktan vazgeçeceğine delalettir.

Rüyada salata tarlası görmek bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, rahat bir hayata kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada saman tarlası görmek dertlerinin dermanına kavuşacağına, sorunlarını ortadan kaldıracağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sap tarlası görmek maddeden çok maneviyata önem vereceğine, sevdiği ile mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada sararmış tarla görmek refah düzeyi düşük kimselere yardımda bulunacağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine tabir olunur.

Rüyada sarı tarla görmek fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi durumlara gebe kalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada satılık tarla görmek eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına rivayet eder.

Rüyada sattığı tarlayı görmek sorunlarının doğru bir şekilde çözülmesi ve istedikleri şeylere daha rahat bir şekilde hareket ederek kısa zamanda kavuşmaları için destek olacağına, uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, sağlığının geri geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada şeftali tarlası görmek kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, bol dua edeceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada şeker tarlası görmek sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada semizotu tarlası görmek rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, eğitim konusunda bir adım atılacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada sevdiği kızı tarlada görmek kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine delalettir.

Rüyada sevdiğini tarlada görmek büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah tarla görmek geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, rahata erileceğine, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına tabir olunur.

Rüyada su basmış tarla görmek çevresindeki herkese yardımcı olacağına, zorlukların aşılacağına, yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan rüya sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına yorumlanır.

Rüyada sucuk tarlası görmek eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına delalet etmektedir.

Rüyada süpürge tarlası görmek sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına delalet eder.

Rüyada sürülü tarla görmek üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işiyle nam salacağına, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada susuz tarla görmek hayırlı bir işe iştirak edileceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, alınan mutlu bir kararın aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine tabir olunur.

Rüyada taşlı tarla görmek geçmişteki tatsız konuların unutulacağına, sevdikleri ile aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına, sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tatlı tarlası görmek yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada temiz tarla görmek nimet bolluğu yaşayacağına, evliliğin daha güzel ve hoş muhabbette gitmesi için bazı kararlar alınacağına, geçim sıkıntısının olmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tezekli tarla görmek çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine, manevi olarak rahat edeceği kadar maddi olarak da yükseleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tuz tarlası görmek elindeki yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına yorumlanır.

Rüyada uçsuz bucaksız tarla görmek kısmetlerinin açılacağına, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, verimliliğinin artacağına delalet eder.

Rüyada uyuşturucu tarlası görmek maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, sevdiği birinin ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, kolaylık elde edeceğine delalettir.

Rüyada uzun tarla görmek kolay yoldan gelir elde edeceğine, refah içinde yaşayacağına, mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada verimli tarla görmek çok istediği bir şeye sahip olacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, rakiplerine her konuda fark atacağına delalet etmektedir.

Rüyada vişne tarlası görmek uzun süredir tanıdığı bir arkadaşının sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, büyük zararlardan kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yamaç tarla görmek düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, huzurun ve mutluluğun bir ömür devam edeceğine, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyada yanık tarla görmek rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına ve bazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına delalettir.

Rüyada yanmış tarla görmek eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, kendisine yapılan iyilikleri karşılıksız bırakmayacağına, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşillenmiş tarla görmek tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı adımlar atacağına, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına alamettir.

Rüyada yılan tarlası görmek kendisini çekemeyenlere karşı galip geleceğine, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, küslük yaşadığı kişiler ile aralarındaki buzların eriyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yokuş tarla görmek uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, sanatla ilgili olarak bazı çalışmalar yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yulaf tarlası görmek işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, uzunca bir süre boyunca kendisini insanlara ilim irfan öğretmek için adayacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yumurta tarlası görmek ruhen kendisini sakin ve huzurlu hissedeceğine, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yonc

Rüyamda tepede yokuş aşağı bir tarla satın aldığımı gördüm tarla ekili değildi boştu biz yeni ekmeye başladık bir adam bana yardımci oldu domates ve Mısır ekmekle başladık misir ekleme fikrini çabuk çıkar fazla kazanç sağlanır diye o adam bana onerdi sonra kıp kırmızı domatesler ve çok güzel mısırla çıktığını gördüm tarladan yorumlarsqnie çok sevinirim iyi günler dilerim

Gamze

Teşekkür ederim

Emir

Rüyamda traktörle tanımadığım bir teyze ve iki kızla içinde üzüm ve fıstık ağacı olan tarlaya gidiyorum. Üzüm ağacından üzüm koparıp üzüm yiyiyorum ve sonra fıstık ağacından fıstık yapıp yiyiyorum.

Beyza DUMAN

rüyamda yanımda ne zamandır görmediğim yurt dışında yaşayan arkadaşım vardı bize gelmişdi onunla dışarı çıkıyoruz ve birden sapsarı tarlaların olduğu bir alana geliyoruz buraya nasıl geldik diye sorgularken etrafımızda bir sürü erkek vardı sonra bizi kovalamaya başladılar bunun anlamı nedir?