Rüyada Tarlası Olduğunu Görmek

Rüyada tarlası olduğunu görmek atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, ayrı kaldığı sevdiğine özlemle sarılacağına, maddi anlamda bir anda statü atlayacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin yaptığı işlerle çok ses etireceğine, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, önemli yerlere geleceğine, maddi durumun düzeleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada karpuz tarlasında olduğunu görmek ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, büyük bir kazanç elde edeceğine, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına, iş yerinde üst yönetimde kendisine yer bulacağına, yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, sorunlarından kurtulacağına inanılır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin işyerindeki kendinden yaşça büyük birisinin sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada mısır tarlasında olduğunu görmek maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse eğer birçok başarı kazanacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments