Rüyada Tarlaya Para Ekmek

Rüyada tarlaya para ekmek evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, sevilen ve saygı duyulan kişilerden her başı sıkıştığında yardım alınabileceğine, stres atılacak aktiviteler yapılacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tarlaya para ekmek hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüya sahibinin başarı kazanılacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, kısa bir süre sonra sorunların aşılacağına, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına işaret eder.

Rüyada tarlaya para ekmek sevilen ve saygı duyulan kişilerden her başı sıkıştığında yardım alınabileceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, yeni mülkler satın alacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine işarettir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına, mevcut düzeninin kişiyi çok mutlu edeceğine, hayallerini ertelemeden bir an önce gerçekleştireceğine, hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments