Rüyada Taşlanmaktan Kaçmak

Rüyada taşlanmaktan kaçmak sağlığının bozulmayacağına, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, yapılan bir iş başvurusunun kabul edileceğine rivayet etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine, karşısına huzur getirecek birinin çıkacağına, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına yorulmaktadır.

Rüyada taşlanmaktan kaçmak ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, sorunlarını çözeceğine, istediğini elde etmede başarılı olacağına, hastalıklarından kurtulup en kısa zamanda ayağa kalkacağına, dualarının karşılığını alacağına, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin güzel bir durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, kuran hafızı olmaya ya da hafızlık üzerine çalışan bir öğrenciye yardımda bulunacağına, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçma, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada taşlanmaktan kaçmak doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, hayatında hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına, daha şık mekanlarda eğleneceğine, ailesinin kendisini ne kadar çok sevip önemsediğinin farkına varacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına yorumlanır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, kazancın katbekat artacağına, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
MELEKORHON

Merhaba, ben ikisi vakitleri gibi ne aydınlık ne karanktı. Düz bi alan göz alıcı bir yeşllik vardı. Yan tarafıdagdı.Düzlüktede tek katlı ev vardı. Ve o dağdan bize taşlar geliyordu. Biz eve kaçıyordu arkadaşlarımla. Biz kaçarken çimenliğin ortasında iki adam geçiyordu. Av tüfekleri sıtlarındaydı. Bizi farketmiyorlardı ama biz onlarıgörebiliyorduk. Gerçekten bu kadar net Bi rüyanın yorumunu yapmanız mümkün Bunu istihare içinyatmıştım. Rüyamdaki ava giden adamlar o istihareye yattığım kişinin baba

Aynur

Merhaba. Ben bir büyük alış veriş merkezindeydim. Orada bir bankaya yakınlaştım ve kocası tarafından şiddet gören bir kadını gördüm, onları ayırdım , ve hemen erkek korkarak kaçt 2 ci kata çıktı, ordan bana taşlar atmağa başladı, bana deymedi ve ben durup kaçtım, bunun manası ne ola bilir?

Aynur

Teşekkür ederim

ferhat

rüyada yaşlı bir kadın beni taşlıyordu.ben de kaçtım

Bahar

Merhaba ben rüyamda amcamın düğünündeydim ve bizim ev dağın yamacindaydi o sırada dağdan taş gelmeye başladı hepimiz kaçıyorduk dedemin evine giriyorduk ve aramızda en küçük kardeşim yoktu sürekli onu soruyordum kimse cevap vermiyordu

Kübra

Rüyamda okul gibi bi yere arkadaşlarımla gittiğimi ve birden okul bahçesindeki insanların karşı tarafta başka bir grup varmış gibi onlara saldırır gibi taşlar atmaya başladığını gördüm. Taşların sıklığı,şiddeti ve büyüklüğü gitgide artıyordu. Herkes kaçışmaya başlıyor ve sığınacak bir yer arıyordu. Üstelik hava o kadar fırtınalıydı ki ayakta durmak çok zordu. Sonra o taşlar her yerden gökten taş yağar gibi yağmaya başladı. Canımın acıdığını hissediyordum ve o hisle uyandım.

Salih Bugra hali

Rüyamda 8,9 yaşlarındaki beş,on tane çocuk,ben bir komşumla konuşurken bizim üzerimize pembeye yakın bir renkte çatapat tarzı birşey fırlatıyor kar,ben de kapı arkasına saklanıp kafamı egiyorum.taslar hiçbir yerine değmiyor.Sonra kafamı kaldırıp çocukları bulmaya çalışıyorum ama karşıma üç dört tane türbanlı kadın yanlarında da güzel güzel çocukların annelerinin ellerinden tutarak yoldan gittiğini görüyorum.Bu rüyam ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim

Salih Bugra hali

Teşekkür ederim

Ahmet

Rüyamda bir arkadaşımla gezerken bir anda sinirli bir adam bizi taşlamaya başlıyor ve bu taşlardan bir kaçı kafama geliyor sonra ordan kosarak uzaklaşıyoruz adamda arakmizdan bir seyler soyluyordu bağırarak acaba anlami nedir

Anonim

Mrb ben rüyamda eşimle beraber açık alanda bekliyormuşuz sonra yüksek kalesi olan biyer bu yer, kalenin üzerinde çıkan bı çok haydut aşağıda ki insanlarin kafalarına taş atiolardi o kadar kalabalktiki taşı atanlar insanlar kacisiolardi bizde kactik daha sonra biyere sığınmaya calistik hiç biyer bulamadık taslar kocaman kocaman di bana her defasında havaya bakarak kaçtım taşlardan kurtulmayı başardım uzaklaştim atılan yerden ama esimlede birbirimizi kaybettik o kacismada nasılsa beni bulur ne tarafa gittigimi gördü diye diyordum kndi kendime ruyamda

Masi Eroğlu

Merhaba ben bir genç le 3-4 basamaklı bir merdiven yanında konuşuyorduk ben ben biraz uzklaşıp ayrılırken o kişi ve bir kaç kişi ile bana taş atmya başlıyorlar ben kaçıyorum ne kadar uzaklşsamda havada taşları görüyorum. kaçmaya çalışıyorum bi taş sırtım değip parçalanıyor hiç acı hissetmedim rüyamın yorumunu rica ediyorum