Rüyada Tatlı Görmek

Rüyada tatlı görmek çevresinin hep kalabalık olacağına, kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, başka insanlara ekmek kapısını aralayacağına, bir miras konusunda hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine, arkadaşlarıyla dayanışma ve sevgi içinde olacağına, maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, eşi ile el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada açık büfe tatlı görmek hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına alamettir.

Rüyada ağdalı tatlı görmek yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, sevdiği kişilere yardım edeceğine, hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada armut tatlısı görmek eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, iş üstüne iş teklifi alacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına alamettir.

Rüyada aşure tatlısı görmek zenginlik sahibi olunacağına, ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, bir yatırımdan kazanılanların rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacağına yorumlanır.

Rüyada ayva tatlısı görmek sadece makamının değil kazancının da artacağına, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine yorumlanır.

Rüyada baklava tatlı görmek gözlerindeki yaşın kuruyacağına, kazancın günden güne artacağına, kötülüklerden uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada balık tatlısı görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sorunlarının çözüleceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ballı tatlı görmek herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bayat tatlı görmek uzun yıllar boyunca mutlu ve mesut bir biçimde yaşayacağına, derdin sona ereceğine, endişelerinin son bulacağına delalettir.

Rüyada bayatlamış tatlı görmek kendisini ifade etme yeteneğinin hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, güzel günler için yaşayacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz tatlı görmek rahat bir hayata kavuşacağına, rakiplerin alt edileceğine, mutlaka emeline nail olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada beze tatlısı görmek iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, endişelerin biteceğine, hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada böcekli tatlı görmek uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, kısmetinin çoğalacağına delalettir.

Rüyada böğürtlenli tatlı görmek hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, üzüntü, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bol tatlı görmek çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, hayatının yolunda gideceğine tabir olunur.

Rüyada bolca tatlı görmek makamının yükseleceğine, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına işarettir.

Rüyada bozuk tatlı görmek geleceğinin parlak, hayırlı ve güzel olacağına, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada bozulmuş tatlı görmek konfor, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine tabir olunur.

Rüyada büyük tulumba tatlısı görmek müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine, herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada camide tatlı görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, mutlu olacağına, yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada ceviz tatlısı görmek çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, yeni projelere atılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çikolata tatlı görmek hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, rahatının yerine geleceğine, beklenen bir haberin gelmesi ile birlikte çok kazançlı işler için girişimlerde bulunacağına inanılmaktadır.

Rüyada çilek tatlısı görmek hayırlı bir iş nedeniyle tasarrufa gitmesi gerekeceğine, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada çok miktarda tatlı görmek ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına işaret eder.

Rüyada çok sayıda tatlı görmek kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, ferahlığa çıkılacağına, yakınındaki kişilerin kazandığı başarıları alkışlayacağına tabir olunur.

Rüyada değişik tatlılar görmek çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada dolapta tatlı görmek işinde yaptığı bir atılımın sonuçlarını bir an önce görmek için sabırsızlanacağına, kırmak ve üzmek istemediği kişilerle arasında olan tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, işlerin büyük kazanç sağlayacağına yorulur.

Rüyada domates tatlısı görmek elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, dünya ve ahiretinin güzel olmasına tabir olunur.

Rüyada dondurmalı tatlı görmek saygın biri haline geleceğine, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada donmuş tatlı görmek çok büyük mutluluk duyacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada düğün tatlı görmek kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, yaşamın daha kolay bir hale geleceğine işarettir.

Rüyada dut tatlısı görmek ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, güzel bir insan haline geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada ekler tatlı görmek hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına, sahip olduklarının kıymetini bileceğine, şansının iyiye döneceğine işarettir.

Rüyada elma tatlısı görmek eğlenceli günlerinin çoğalacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına delalettir.

Rüyada elmalı tatlı görmek kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, az da olsa bir kazanç elde edeceğine, beklentilerine ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada ev yapımı tatlı görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, kendi işini kuracağına, tecrübe sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada farklı tatlılar görmek iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada fırında tatlı görmek yardım etmenin kendisi için bir yaşam biçimi olacağına, kimseden korkmayacağına, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada gül tatlısı görmek sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına, evlendiklerinde eşleri tarafından çok sevileceklerine ve saygı göreceklerine, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada güllaç tatlısı görmek hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kuran hafızı olmaya ya da hafızlık üzerine çalışan bir öğrenciye yardımda bulunacağına, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçma rivayet etmektedir.

Rüyada güzel tatlılar görmek erken evlilik yapacağına, kuyusunu kazan kişileri hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine tabir olunur.

Rüyada hamur işi tatlı görmek neşesinin yerine geleceğine, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine alamet etmektedir.

Rüyada hamur tatlısı görmek olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, daha çok kazanç elde edeceğine, ailesini mutlu etmeyi ve kendi sevincini ve mutluluğunu bileceğine yorulur.

Rüyada haşhaşlı tatlı görmek hayır için gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına delalettir.

Rüyada havuç tatlısı görmek atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılması ile başarıya ulaşılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına tabir olunur.

Rüyada helva tatlısı görmek kafa dağıtacağına, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına işarettir.

Rüyada höşmerim tatlısı görmek kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına delalet etmektedir.

Rüyada hurma tatlısı görmek birikmiş parasının olacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, işin düzeltileceğine yorumlanır.

Rüyada jöleli tatlı görmek ticarette şansının yaver gideceğine, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, sorunların çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kakaolu tatlı görmek yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan kavuşacağına, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına yorumlanır.

Rüyada kalabalıkta tatlı görmek sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, bereketli işler yapacağına, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına yorumlanır.

Rüyada kalburabastı tatlısı görmek neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına, zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karışık tatlı görmek yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, aile bireylerinin mutlu olacağına, arkasının daha sağlam hale geleceğine yorulur.

Rüyada kayısı tatlısı görmek bir sohbet ortamında ortaya atılan fikirlerin yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kaymak tatlı görmek işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kaymaklı ekmek tatlısı görmek gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, yapacağı ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kaymaklı tatlı görmek aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kazanda tatlı görmek öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, şansının yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kek tatlı görmek ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, kısa bir süre sonra rahat yüzü göreceğine, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada keşkül tatlısı görmek güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, neşeli bir hayat süreceğine, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada kıbrıs tatlısı görmek kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına, hak yolunda çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı tatlı görmek sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına, sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kıvrım tatlı görmek düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da sayesinde nasipleneceğine, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına inanılır.

Rüyada kızarmış tatlı görmek sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine alamet eder.

Rüyada kremalı tatlı görmek zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, daha kolay bir hayata kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada küflenmiş tatlı görmek kazançlı bir işe girileceğine, zorlukları teker teker aşacağına, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine delalettir.

Rüyada küflü tatlı görmek borçlarını kolayca ödeyeceğine, hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada künefe tatlı görmek kişinin hafifleyeceğine, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, kazancın ve özgüvenin artacağına inanılır.

Rüyada kurtlu tatlı görmek hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, eğlenceli zamanlar geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kuru tatlı görmek hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada kutuda tatlı görmek kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, çok büyük bir işe girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada limon tatlısı görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, hayatın kendisine istediklerini nasip edeceğine, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına delalettir.

Rüyada lokma tatlısı görmek anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, darda kalınan bir durumda hatrı sayılır bir aile büyüğünün yol göstereceğine ve şifa olacağına, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada lokum tatlı görmek hayatını yeni baştan düzenleyeceğine, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, sevilen ve sayılan biri olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada lor tatlısı görmek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına, mutluluğunun artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada masada tatlı görmek yakınları ile gönül ve fikir birliği edeceğine, hayatının daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, sağlığının iyileşeceğine delalettir.

Rüyada mavi tatlı görmek kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, ferahlığa çıkılacağına, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına işarettir.

Rüyada meyveli tatlı görmek verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, büyük bir saygınlık kazanacağına, her türlü derde ve üzüntüye karşı hazır olunduğuna, işlerle ilgili doğru karar vermek için detaylı bir düşünme yolu seçildiğine, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada muhallebi tatlısı görmek zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, alacağı destek ile kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, kendisi için isabetli kararlar alacağına inanılmaktadır.

Rüyada mutfakta tatlı görmek sevdiği biri ile yaşanılan uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine işaret eder.

Rüyada muz tatlısı görmek hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine, yaşamının konforlu ve rahat hale geleceğine, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına işarettir.

Rüyada nişan tatlısı görmek pek çok hayır duası alacağı için işlerinin daima yolunda gideceğine, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, mutlulukla dolu günlerin etkisiyle işinde başarı sağlamaya, her zaman kendinden emin, hoşgörülü biri olunacağına yorumlanır.

Rüyada pahalı tatlı görmek dertlerin yakınları ile bölüşüleceğine, mal mülk edineceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına delalettir.

Rüyada pastanede tatlı görmek işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, dünyanın güzelliklerinden istediği şekilde istifade edeceğine yorumlanır.

Rüyada patates tatlısı görmek zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, kurulu düzenin kaya gibi sağlam olacağına ve yıkılmayacağına, haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına yorumlanır.

Rüyada patlıcan tatlısı görmek hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine, kendi işini açacağına, kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada pembe tatlı görmek sıkıntılı günler yaşayan eski eşine ya da sevgilisine destek olacağına, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına alamet etmektedir.

Rüyada peynir tatlısı görmek zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine işaret eder.

Rüyada pirinç tatlısı görmek hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, işlerin rast gideceğine, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada pişmiş tatlı görmek mallarının ve parasının çoğalacağına, güzelliklere rast gelineceğine, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada portakal tatlısı görmek bütçesinin genişleyeceğine, lüksünün, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine yorulur.

Rüyada poşette tatlı görmek çıktığı bir yolculuğu sağ salim bitireceğine, düşmanlar ile mücadele edeceğine, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada pudingli tatlı görmek gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, moralinin yerine geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada revani tatlı görmek hayatında çok rahat olduğu bir döneme gireceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada şam tatlı görmek sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, talihinin artacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada sarı tatlı görmek diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada şeftali tatlısı görmek hayatının en parlak döneminin geleceğine, lüks şekilde yaşayacağına, işlerinde yenilikler yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada şeker tatlı görmek yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada şekerlenmiş tatlı görmek etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, özel hayatında mutlu olacağına, yeni edineceği bir hobinin kafasını toplamasına yardımcı olacağına yorumlanır.

Rüyada şekerpare tatlısı görmek sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına işaret etmektedir.

Rüyada şerbetsiz tatlı görmek büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, yaşadığı tatsız, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına alamettir.

Rüyada sıcak tatlı görmek kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bir sorunun çözüleceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada şıllık tatlısı görmek sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine inanılır.

Rüyada simit tatlısı görmek rahat ve güzel günler geçireceğine, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına işarettir.

Rüyada siyah tatlı görmek yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, sevinçli haberler alınacağına, şu anda karışık olan ortalık durulduktan sonra güzel bir adım atılacağına yorumlanır.

Rüyada sofrada tatlı görmek mutlu olacağına, iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına rivayet eder.

Rüyada sokak tatlısı görmek başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, övgü dolu sözler duyacağına, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada söz tatlısı görmek atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, dertlerinin ve sıkıntılarının ortadan kalkacağına, iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına alamettir.

Rüyada sürekli tatlı görmek çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına, geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada şuruplu tatlı görmek bütün maksatlarının gerçekleşmesine, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, darda olan bir yakınına sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına işarettir.

Rüyada susamlı tatlı görmek daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, itibarıyla sosyal hayatta isim yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sütlaç tatlısı görmek sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, yeni bir işe girileceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına işarettir.

Rüyada tabakta tatlı görmek zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, lüks içinde olacağına inanılmaktadır.

Rüyada tahinli tatlı görmek gelirinin giderinden fazla olacağına, büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine delalettir.

Rüyada tarçınlı tatlı görmek taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstlenmeyeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, bereketli işlere gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tavuk göğsü tatlısı görmek eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada tencerede tatlı görmek işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, güzel yarınlara olan inancının gerçeğe dönüşeceğine, iyi bir zanaatkar olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tuvalette tatlı görmek aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine delalet eder.

Rüyada tuzlu tatlı görmek çok büyük çalışmalar yapılacağına, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada un tatlısı görmek çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına yorulmaktadır.

Rüyada üzüm tatlısı görmek kalabalık bir aileye sahip olunacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, huzurun ve sükûnetin geleceğine alamettir.

Rüyada vişne tatlısı görmek alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına delalettir.

Rüyada yanık tatlı görmek sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bir kişiden yardım alınacağına, iş ortamındaki bir sorunu çözmek için çok büyük çaba sarf edeceğine ve sonunda amacına muvaffak olacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına inanılır.

Rüyada yarım tatlı görmek büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine, yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine, zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yemekler tatlılar görmek değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, hayal edilen şeylere kavuşulacağına delalettir.

Rüyada yerde tatlı görmek çok iyi bir kariyere sahip olacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada yeşil tatlı görmek her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, işinin gücünün rast gideceğine, rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada yoğurt tatlısı görmek devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, ağız tadının da hep yerinde kalacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yumurta tatlısı görmek çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine işarettir.

Rüyada yuvarlak tatlı görmek çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, ailesinin kendisini ne kadar çok sevip önemsediğinin farkına varacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada zerde tatlısı görmek hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, ahiret inancına göre yaşanacağına, güzel devam eden aile ilişkilerinin iş hayatına olumlu yansıyacağına inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sevgi

Rüyamda annemle birlikte bir dostla yerde yemek yiyiyorduk görümcem kayınvalidemin yaptığı tatlılardan tepsi tepsi getiriyordu bende onları tepsiden çıkarıp dizince teyzem yapma tatlılara yazık diyordu sonra ben o tepsileri tekrar kayınvalideme götürüyordum canımda çok tatlı çekmesine rağmen yemiyordum

Ayşenur

Merhaba rüyamda eski patronumun annesi elinde bi tepsi sütlü beyaz tatlı ile evimize geliyordu bende sinirlendim niye geldi diye sonra tatlının yanına biseler hazırlamak için kalktım sebze falan doğradım tabiri nedir
Not:patronum ve ailesiyle aram iyi degil

Pire

Rüyamda çanta dolusu para gördüm. Paraları ATM ye koyuyorum. O sırada ATM’den kocaman bir balık çıkıyor.

Kuaybe

Çok büyük bir tepside şambali tatlısı yapmışım. Dağıtmak için tepsiyi alıyoruz. Kalabalık bir eve giriyorum İlk eve girince ev içi ayakkabıyı ayağıma giymeye çalıyorum giyiyorum. İçeri doğru yürüyorum ölmüş olan komşumuzu görüyorum çok zayıflamış ve çok üzgün ağlamaklı böyle. Üst kata çıkıyorum kayınvalidemi görüp dönüyorum aşağıya (gerçekte de onla konuşmuyorum beni çok kırdı.)Teyzemi ve oğlunu gördüm çok çirkin bir yüz ifadesi vardı. Başka bir teyzemi gördüm yüzü çok güzeldi onun konuşuyorum o

Kuaybe

İnşallah çok teşekkür ederim

Bircan

Merhaba rüyamda üst üste dizilmiş bir sürü şambali tatlısı gördüm.Hepsinin altında da yağlı kağılar vardı ama tepside değillerdi.Birbirlerinin üzerindelerdi aralarında kağılar vardı.Annem ve babamında olduğu bir evin odasındaydı
bu tatlılar acaba anlamı nedir?

Bircan

Tesekkür ederim inşallah sağolun😊

Ayşenur

Rüyamda torunumun arkadaşları evimize geliyor. Ben de onlara “torunum evde değil şuan birazdan o da gelir.” Diyorum ve onlara yemeleri için tatlı veriyorum.(bu arada gerçekte torunum ve gördüğüm arkadaşları bu sene üniversite sınavına girecekler bununla ilgili olabilir mi? Yorumlarsanız çok sevinirim.)

yeliz

Merhaba
Rüyamda eşimle hafif yokuşlu bir yolda yürürken bir evin penceresinden içerisi görünüyor bir adam eşine eziyet veriyordu sanki biz o yokuşu iner gibiyken onlari gorunce yolun diger tarafina gecip yukari cikmaya basladik ve bir anda takım elbiseli devlet adamları belirdi etrafımıza sanki bizi korumaya gelmişler onlarla dik bir merdiven çıkıyorduk çıktığımız yerde bizi agirliyorlardi 2 3 masa ve üzerinde şerbetli baklava gibi renkli tatlı tabakları vardi

ezgi

rüyamda arkadaşımla birlikte marketteydik.canı tatlı çekiyodu iki tane tatlı alıyoduk.tabiri nedir?