Rüyada Tatlı Yediği Görmek

Rüyada tatlı yediği görmek maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, işlerinde ve ticaretinde zarar etmeyeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, iş hayatında saygı göreceğine işaret eder.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin sorunlarından zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, mal mülk sahibi olunacağına, büyük özgüven kazanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada annemin tatlı yediğini görmek kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, beklenilen takdiri alacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, enerjisini toplayacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşının tatlı yediğini görmek kendisini mutlu ve keyifli hissedeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına, üzüntülerinin çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, mevcut ilişkilerinin tartışma olmadan ve sarsılmadan devam edeceğine, işinin yoluna gireceğine, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada ayva tatlısı yediğini görmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada babasının tatlı yediğini görmek dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada başkasının tatlı yediğini görmek kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, sağlam bir kariyer edineceğine, hoşlandığı kişiden duygularına karşılık göreceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına inanılmaktadır.

Rüyada cevizli tatlı yediğini görmek biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, zengin bir hayata sahip olunacağına, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, kazancın katlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çok fazla tatlı yediğini görmek yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına, borçlarının azalacağına, duyduğu üzüntülerin son bulacağına, hayatının bir düzene gireceğine delalettir.

Rüyada çok tatlı yediğini görmek dünyevi hayatını garanti altına alacağına, evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, daha iyi yerlere gelineceğine, sevdiği bir kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eşinin tatlı yediğini görmek sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, amacına ulaşacağına, yeni bir iş bulup orada çalışacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, hayatını baştan aşağı değiştireceğine delalettir.

Rüyada halka tatlı yediğini görmek evliliğinde mutlu olacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, doğruluğu bulacağına, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada insanların tatlı yediğini görmek hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, hayatın kendisine istediklerini nasip edeceğine, rızkının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada kadayıf tatlısı yediğini görmek iyileşme göstereceğine, hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına, kazancının katlanarak çoğalacağına, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, dertlerinin sonunun geleceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kaymaklı tatlı yediğini görmek yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, büyük ve karlı bir iş yoğunluğu yaşanacağına, çok rahat bir nefes alacağına, kendisini ailesine vereceğine alamettir.

Rüyada kızımın tatlı yediğini görmek yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, hastalıkların son bulacağına, fakirlerin zenginleşeceğine, ilim irfan sahibi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kocamın tatlı yediğini görmek hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, anne babanın hayır dualarının alınacağına, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, bir iş gezisine çıkacağına geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, hayali kurulan bir şeye el birliği ile ulaşılacağına yorumlanır.

Rüyada künefe tatlısı yediğini görmek aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde ve kazanılan özgüven ile yeni projelere adım atılacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kuru incir tatlısı yediğini görmek hep daha ileriye gitmek ve en iyisi olmak için ettiği duaların, dileklerin kabul olacağına, gelirinin çoğalacağına, bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bazı olumsuz durumlardan kurtulacağına, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine tabir olunur.

Rüyada oğlunun tatlı yediğini görmek elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına, zorlukların geride kalacağına, parasının ve malının artacağı işler yapacağına, çocukları tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, hayatının daha keyifli hale geleceğine delalettir.

Rüyada ölen kişinin tatlı yediğini görmek eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, edilen duaların kabul olacağına, zorlukların bitmesine, geçim sıkıntısının son bulmasına, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, sadaka vermekten, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine delalet eder.

Rüyada şerbetli tatlı yediğini görmek hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına, çok daha büyük adımların atılacağına, maddi olanakların artacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, çıkılan bir yolculuktan çok güzel haberler ile dönüleceğine, hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine delalet eder.

Rüyada sürekli tatlı yediğini görmek çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, baht açıklığına ve şansın döneceğine, gelirinin çoğalacağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tulumba tatlısını yediğini görmek bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, uzun bir zaman boyunca sevinç duyulacağına, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, şansının her zaman yaver gideceğine, elinize toplu miktarda para geçeceğine delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
DİLEK

Alişverş yapmiş yasli amcaya otobuse binerken yardim ettim, amcayi cok sevmişim,ona bi kutu tatli aliyorum.oda bi kutu tatli aliyor evine sanirim.yanima oturuyor,eşide arkadaşlarmin yanina oturuyr, inerken amca aldigi tatliyi unuttu benim verdigim tatliyla indi.seslendim ama duymadi.inince penceredn paketi gosterdim,O senin dedi.elini kalbine koyup gülümsedi bende aynisini yaptim.arkadaslarma verdim tatli sevmedigim icin ama o senin hakkin dediler.4-5 tane serbetli tatli yedim,tadi guzeldi.