Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada tavşan görmek kendisine zararı dokunan kişilerle tüm gemileri yakacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacak gelişmeler olacağına, dirayetli olmasının kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına alamettir.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, bir aile büyüğünün ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına, büyük emekler vereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada aç tavşan görmek rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağaçta tavşan görmek çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ağlayan tavşan görmek çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına, dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına, ekmeğin ve paranın artacağına alamettir.

Rüyada alaca tavşan görmek çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına, rızkın daim ve hayırlı olacağına, problemsiz geçim süreceğine alamettir.

Rüyada alacalı tavşan görmek mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, doğa, yaşam, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına işaret eder.

Rüyada angora tavşanı görmek hasta ise kendine bakacağına ve iyi duruma geleceğine, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, alın teri ile ekmeğini kazanacağına yorulur.

Rüyada anne tavşan görmek korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, yaşadığı sıkıntıları yakınındaki dostları ile bölüşeceğine, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada arap tavşanı görmek verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, derdi olan bir arkadaşının derdini dinleyeceğine, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada avlanmış tavşan görmek sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına inanılır.

Rüyada ayağı kırık tavşan görmek işlerini hafifleteceğine, evli ve tek çocuk sahibi kişiler için ikinci bir bebeğe sahip olunacağına, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada balkonda tavşan görmek başarıya giden yolların açık olacağına, küs olduğu bir kişiyle yeniden barışmaya, tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada bebek tavşan görmek miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine, aileye yeni bir bebeğin katılacağına alamettir.

Rüyada bembeyaz tavşan görmek fikirlerinin can bulacağına, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada bitli tavşan görmek duaların ve tövbelerin kabul olacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada boynuzlu tavşan görmek tüm umutlarını ve sermayesini bir işe bağlayacağına ve işin zaferle sonuçlanacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına inanılır.

Rüyada boz tavşan görmek önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine, kısmetlerinin çoğalacağına, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çamurda tavşan görmek çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada can çekişen tavşan görmek zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada canlı tavşan görmek ticaret hayatında garanti olacak bir yere geleceğine, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına işarettir.

Rüyada çatıda tavşan görmek işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çiftleşen tavşan görmek hastalıkların yakınına uğramayacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çirkin tavşan görmek kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kendine hayran bırakan bir hayata sahip olacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çok sayıda tavşan görmek işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, kazancının bol olacağına inanılır.

Rüyada dağ tavşanı görmek büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, bedeninin şifa bulacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayan zalim kişilere hadlerinin bildirileceğine rivayet eder.

Rüyada deniz tavşanı görmek hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, anne babanın hayır dualarının alınacağına, büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada derede tavşan görmek her açıdan kuvvet sahibi olunacağına, iş konusunda istenilen başarıların elde edileceğine, güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine, etiği duaların Allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine alamettir.

Rüyada dev tavşan görmek sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dikenli tavşan görmek hayatını yoluna sokacağına, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına inanılır.

Rüyada dilek tavşanı görmek rahat ve kolay şekilde harcama yapacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada doğum yapan tavşan görmek işlerini yoluna koyacağına, daha iyi imkânlara sahip olacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada doğuran tavşan görmek güzel bir geleceğin yaklaşmasına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına alamet eder.

Rüyada donmuş tavşan görmek sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına, aile değerlerine sahip çıkacak, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına işaret etmektedir.

Rüyada ev tavşanı görmek sıkıntıdan sonra ferahlamaya, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada evcil tavşan görmek yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına, hayırlı bir haberin alınması sayesinde kötü giden bir durumun düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ezilmiş tavşan görmek hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, dertlerin biteceğine, huzursuzluklarından kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada fare yılan tavşan görmek mutluluk dolu haberler alacağına, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine inanılır.

Rüyada fareye benzeyen tavşan görmek sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, yaşadığı stres ve sinirden kurtularak çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, şöhret elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gebe tavşan görmek rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, yaptığı ve yapacağı yardımların karşılığını en güzel şekilde göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gece tavşan görmek kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, kısmetlerinin çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına işarettir.

Rüyada gülen tavşan görmek yaşayacağı olumlu bir durumun kendisine güç vereceğine ve geleceğine daha sıkı bağlanacağına, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine yorulur.

Rüyada güzel tavşan görmek hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, baht açıklığına ve şansın döneceğine, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına inanılır.

Rüyada hastalıklı tavşan görmek büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, herhangi bir suç ile suçlanan bir kişinin bu durumdan kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iki başlı tavşan görmek ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine inanılır.

Rüyada iki tavşan görmek düşmanlarına da dost olacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ikiz tavşan görmek tövbelerinin Allah katında karşılık göreceğine, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, sorunlarını ortadan kaldıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ıslak tavşan görmek geniş geniş yaşayacağına, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, rahat edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kaçan tavşan görmek oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine, eğlenceli günler geçirileceğine alamettir.

Rüyada kadının tavşan görmesi birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, büyük bir zenginlik kazanılacağına, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına tabir olunur.

Rüyada kafası kopmuş tavşan görmek hayatının güzelleşeceğine, yapılan her işte hayır duası alınacağına, parasının ve malının eksik kalmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kafeste tavşan görmek hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, mevcut bir kötü sürecin kısa zamanda sonlanacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına yorumlanır.

Rüyada kalabalık tavşan görmek istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, borçlarını bitireceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kanatlı tavşan görmek ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada kapı önünde tavşan görmek düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye, şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kar üzerinde tavşan görmek hayatının geriye kalan kısmını dikkatli bir şekilde planlayacağına ve bu sayede huzur dolu günler geçireceğine, aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, saygı değer bir konuma çıkacağına alamettir.

Rüyada kara tavşan görmek kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, kazançlı işlere girileceğine ve bu sayede ailesine daha rahat bir hayat sunma fırsatı bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada katil tavşan görmek kısmetinin bollaşacağına, yakın ailesinden birinin sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına, istenen her şeye kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedi köpek tavşan görmek uzlaşmacı yaklaşımını her zaman koruyacağına, mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, uzun ve keyifli bir seyahate çıkılacağına inanılır.

Rüyada kedi tavşan görmek Allah yolunda ilerleyeceğine, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, lükslerinden feragat etmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kır tavşanı görmek işlerinde bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, Allah’ın kendisine sevdiği ile yaşamayı er ya da geç nasip edeceğine, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada kızarmış tavşan görmek hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, eğlenceli günler geçireceğine, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına delalettir.

Rüyada kızıl tavşan görmek sorun yaşayan bir dostunun yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına, kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal etmeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada kocaman tavşan görmek hayatın tüm külfetinden kurtulmuş olacağına, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada koynunda tavşan görmek refaha ereceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına rivayet eder.

Rüyada kucakta tavşan görmek büyük ve önemli bir kimse olacağına, günahlarına tövbe edeceğine, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuduz tavşan görmek geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, maceralara atılacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada kulaksız tavşan görmek hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, bereket ve huzur geleceğine, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine delalettir.

Rüyada kümeste tavşan görmek çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kutuda tavşan görmek çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, iç huzuru yakalayacağına inanılır.

Rüyada mavi tavşan görmek kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada mezarlıkta tavşan görmek çok hayırlı adımların atılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada minik tavşan görmek tecrübeli bir iş arkadaşından öğrendiklerini işinde aynen uygulayıp başarıya ulaşacağına, sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine, rahatsızlıkların son bulacağına işaret eder.

Rüyada mor tavşan görmek kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, yapılan bir hatanın telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mutfakta tavşan görmek verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine, alınacak sevindirici bir haber ile eşler arasında iki tarafın da çok sevineceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada niyet tavşanı görmek sıkıntıların ve stresin son bulacağına, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına rivayet eder.

Rüyada oda dolusu tavşan görmek ppsikolojisinin yaşadığı güzel olaylar sayesinde daha iyi olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, yapacağı yardım ile sevdiklerine ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada ölen tavşan görmek can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine, toplum hayatına katkılarda bulunacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden asla ödün vermeyeceğine delalet eder.

Rüyada ölü tavşan görmek kendisinden daha yaşlı ve tecrübeli birinden alacağı tavsiyelerin dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada omuzda tavşan görmek kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine, yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ormanda tavşan görmek alim bir kimse sayesinde dinde olgunlaşacağına, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada otlayan tavşan görmek iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların kabul olacağına, mutluluk ve huzur bulacağına işaret eder.

Rüyada pişmiş tavşan görmek işlerinin yoluna gireceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, müjdeli haberler alacağına delalettir.

Rüyada rengarenk tavşan görmek iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine, planlarının istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına, hayırlı günlerin geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sakat tavşan görmek aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevimli tavşan görmek sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, toplumdaki prestijinin sarsılmaz bir hale geleceğine, yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada sincap tavşan görmek iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, birlikte aynı işyerini paylaştığı kimselere tecrübelerini aktaracağına, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine alamettir.

Rüyada sinirli tavşan görmek iş anlamında da yeni girişimlerde bulunacağına, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine rivayet eder.

Rüyada sırtında tavşan görmek üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada suda tavşan görmek çözümlere ve çarelere kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine, kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına işarettir.

Rüyada sürü halinde tavşan görmek ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına, kendi hanesine büyük bir bereket getireceğine rivayet eder.

Rüyada sürüyle tavşan görmek işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, daha dikkat çeken ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, özellikle maddi anlamda rahatlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada tarlada tavşan görmek sevinç dolu haberler alacağına, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, zengin olunacağına tabir olunur.

Rüyada tombul tavşan görmek maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, yeni ve faydalı bir alışkanlık edinileceğine, işlerinin rast gideceğine işaret eder.

Rüyada toplu tavşan görmek bol kazançlı günlere kavuşacağına, mal mülk sahibi olunacağına ve çevresindeki yardıma muhtaç kimselere el uzatacağına, maddi olanaklarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada turuncu tavşan görmek kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına, bazı kimselerden menfaat göreceğine, rütbe edineceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tuvalette tavşan görmek yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, bereketli günler geçirileceğine alamettir.

Rüyada tüysüz tavşan görmek huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada üç tavşan görmek yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, başarılarının devam edeceğine, hakkında yayılacak dedikodulara ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine inanılmaktadır.

Rüyada uçan tavşan görmek daha farklı işlerle uğraşılmaya başlanacağına, şansının ve bahtının daima açık olacağına, eşi ve çocukları ile mutluluğunun daim olacağına işaret etmektedir.

Rüyada uyuyan tavşan görmek kurulu bir düzenin sağlanacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, kendisini kötü hissetmesine sebep olan bir olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada vahşi tavşan görmek sorunların çözüme kavuşacağına, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada vurulmuş tavşan görmek başarının adım adım yaklaşacağına, parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, kısa sürede çok mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada yaban tavşan görmek herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına rivayet eder.

Rüyada yabani tavşan görmek işinde uzman bir tanıdığın birçok konuda kendisine yardımcı olacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada yanan tavşan görmek eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yaralanmış tavşan görmek uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, başarılarını arttıracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yatakta tavşan görmek sorunların kısa zaman içinde çözüm bulacağına, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yatan tavşan görmek sevinçli bir hayat süreceğine, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına delalettir.

Rüyada yavrulamış tavşan görmek sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, zengin olmasa da, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeni doğan tavşan görmek huzurunun artacağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, büyük ve başarılı adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeni doğmuş tavşan görmek moralinin her zaman yerinde olacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına alamettir.

Rüyada yeşil tavşan görmek maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, ele geçen kazancın çok artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yolda tavşan görmek rahat bir nefes alınacağına, rahat bir hayata kavuşulacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine yorumlanır.

Rüyada zayıf tavşan görmek hedeflerini tutturmayı başaracağına, aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına, tüm hayallerini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına inanılmaktadır.

Rüyada zehirli tavşan görmek manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, kısmetlerinin çoğalacağına, bir şirketler zincirine sahip olunacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kürşat

Evin içinde elimde marul var onları beyaz renkli tavşana attım kıtırtadarak yedi sonra anneme dedim biraz daha marul ver dedim onu attık tavşan onu da kıtırdatarak yedi ben uyandım
Bekar

Mhsn yılmaz

Rüyamda yanimda birisi ile birlikte köyüme karanlıkta gidiyoruz.Cep telefonu ile yolu aydınlatmaya çalışiyorum ileride bir tane dağ tavşanı yabani tavşan ayakta dikilmiş vaziyette duruyor ama karanlıkta tam seçilmiyor. Zar zor seçiyorum karanlıkta koyu renkli bir şey , kaçmıyor . Ters istikametten bir iki araba geliyor bizi alıp eve götürseler diyorum.

Sevim

Merhaba Gündüz niyetine
Ben Rüyamda tarlada iki farklı yerde iki tane kahverengi yabani tavşan buldum birini biraz sevdim okşadım kucağıma alıp eve getirdim üşümüştü sonra ona havuç verdim, ve bir takım kişilere gösterdim, rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Sevim

Teşekkürler