Rüyada Tavşan Isırdığını Görmek

Rüyada tavşan ısırdığını görmek her zaman şükredeceğine, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine, kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına alamet eder.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine, kazancını iki kat arttıracağına, uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, düştüğü zor durumdan kurtulacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada tavşan ısırdığını görmek neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin sorunlarının çözüme kavuşacağına, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, sevilen, takdir edilen kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz tavşanın ısırdığını görmek kişinin adeta gençleşeceğine, itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, hayatını olumsuz etkileyen bir konuda doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, hayatının yoluna gireceğine, uzun yıllar boyunca mutlu ve mesut bir biçimde yaşayacağına, yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, işlerinde yenilikler yapacağına işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Tavşan Isırdığını Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Merhaba rüyamda tavşan baş parmağımı zor aldım ağzından ve ısırarak kanatı birsürü kan gittiğini gördüm

    • Sevgili Okuyucum,
      Görülen rüya terfiye, desteğe ve bolluğa yorulur. Rüya yorumuna göre kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına; sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çeken birine destek olunacağına; hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine işaret eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim