Rüyada Tavuk Yakalamak

Rüyada tavuk yakalamak ferahlığa çıkılacağına, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, elinde bulunan işte bol kazançlı bir proje gerçekleştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına, hayatında huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, işle ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir haberin kısa süre içinde alınacağına ve bu haberle ilgili olarak atılan adımların kişiyi başarıya, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz tavuk yakalamak sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, bir konuda problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada büyük tavuk yakalamak işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, başı sıkışanın derdine çare bulacağına, bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, rahatsızlığından kurtulacağına yorulur.

Rüyada canlı tavuk yakalamak içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, zenginlik elde edeceğine, içinin ve kafasının rahatlayacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, karşısına yeni imkanlar çıkacağına, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine alamet etmektedir.

Rüyada dağ tavuğu yakalamak birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, tek başına elde ettiği bir zaferin doyasıya keyfini yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaçan tavuğu yakalamak ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, imkânsızlıklarının biteceğine, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine, alacağı bazı haberler yüzünden mutluluktan havalara uçacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kahverengi tavuk yakalamak yaşamına huşu içinde devam edeceğine, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, bir işten ekmek yiyeceğine, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, refaha erişileceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada kara tavuk yakalamak aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine, gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına, getirisi iyi olan bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, beklediği bir neticenin kendisi için olumlu sonuçlanacağına inanılır.

Rüyada kırmızı tavuk yakalamak her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada köpeğin tavuk yakalaması rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makama geleceğine, el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada oltayla tavuk yakalamak kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine, kendi ekmek teknesine sahip olacağına, gözyaşının kuruyacağına, sevdiklerini ölene kadar bırakmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada renkli tavuk yakalamak sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, bir ahbabının sorunlarının çözümünde destek olacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, aile üyelerinin refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sarı tavuk yakalamak iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, borçların kapanacağına, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok başarı sağlayacağı bir dönemin başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah tavuk yakalamak rahat edileceğine, öz eleştiri yaparak, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, birikmiş parasının olacağına işaret eder.

Rüyada suda tavuk yakalamak çok iyi noktalara geleceğine, atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tilkinin tavuk yakalaması iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, iş hayatındaki rakiplerinin hep arkada kalacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada uçan tavuk yakalamak işlerinin yolunda gideceğine, değişik iş kollarına yöneleceğine, arzuların gerçekleşeceğine, çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, sorunlarından kurtulacağına, makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine yorulur.

Rüyada yaban tavuğu yakalamak disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, zor bir durumun üstesinden gelmeye, ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yabani tavuk yakalamak mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına, hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, bütün işlerinin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine, endişeli durumların son bulacağına, sorunlarına çözümler bulacağına tabir olunur.

Rüyada yavru tavuk yakalamak amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, iş üstüne iş teklifi alacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına inanılmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Duriye

Rüyada köpeğin kırmızı tavuğu ağzında olması

Nebiye Suzan Akgül

Rüyamda çocukluğumda yaşadığım yerde ormanlık yolda köpeğin kovaladığı sarı tavuğu kurtardım. Yol yağmurdan dolayı çamur içindeydi. Kenarlardan yürüyerek kendimi çamurdan korudum. Sonra tavuğu oğlum eline alıp bana verdi. Onu inceledikten sonra “bunu götür evin bahçesine sal” dedim. Hayvan zayıf ama sağlıklı bir sarı tavuk idi.