Rüyada Tekne Bağlamak

Rüyada tekne bağlamak zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, kısa vadede büyük bir yol katedeceğine, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına alamet eder.

Rüyada tekne bağlamak işlerini düzene sokacağına, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, güzel davetler alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin huzurlu günler geçirileceğine, yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, nasiplerini alacağına, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, rahatının yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada tekne bağlamak endişe veren durumların düzeleceğine, helal lokma yiyeceğine, idealist kimse olacağına, hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına, kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına, çok daha büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin hep afiyette kalacağına, dış ticarete atılacağına, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına, eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine, maddi ve manevi olarak rahata ereceğine, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına alamet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments