Rüyada Telefon Alarmı Çalması

Rüyada telefon alarmı çalması işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, herkesin saydığı ve tanıdığı biri olacağına, gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, kendisine negatif enerji veren birisini hayatından çıkaracağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada telefon alarmı çalması mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, rızkının genişleyeceğine, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, zorlukları aşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına alamet eder.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin herkesin ilgisinin çekileceğine, ruhen kendisini sakin ve huzurlu hissedeceğine, kendisinin ve ailesinin geleceğine yatırım yapacağına, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına rivayet eder.

Rüyada telefon alarmı çalması itibar göreceğine, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, anne babasından çok hayırlı dualar alacağına işaret eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, sıkıntı çekilen bir anda gelen aile desteğinin kendisini rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, bilgili bir kişiden iş konusunda faydalanacağına, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, hedeflediği kazancı elde edeceğine yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ebru

Ruyamda telefonumun alarmi caliyordu bir turlu kapanmiyordu

Gülşen

Merhaba ben de rüyamda alarm kurmaya çalışıyordum. Yoksa kendi kendime uyanacaktım ama alarm sesi ile uyanmak istiyordum acele bir şekilde alarmı kurmaya çalıştım ama kuramadan rüyamdan uyandım

Bilinmeyen01

Rüyamda 11 kez telefon alarmı çalıyor ve birisine sövüyorum kalk ulan artık 11 kez alarmın çaldı uyanmıyorsun diye o sırada birden kalkıyorum ve abimin tel. Alarmı çalıyor kalk ulan alarmın çalıyor diye acaba bunun tabiri nedir? 11 rakamı telefonumda felan sık sık görmeye basladim