Rüyada Telefon Almak İstemek

Rüyada telefon almak istemek hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine, hayırlı bir evlilik yapacağına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, ilim irfan öğreneceğine, elinin bollaşacağına işaret eder.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada telefon almak istemek birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, kötülükle ve zorlukla karşılaşmayacağına, yasta olan bir tanıdığının elini tutup, gözünün yaşını sileceğine, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, hayır getirecek yollara girileceğine, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, yeni alanlara yöneleceğine inanılır.

Rüyada cep telefonu almak istemek stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, gönül yaralarının iyileşeceğine, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, gayrimenkul işine girileceğine, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, büyük borçlara girmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments