Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, aile bireylerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, günahlarının affedileceğine, aile bireyleri arasında huzurun, düzenin, saygının hiç eksik olmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin çok büyük bir proje ortaya koyacağına, nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine, güzel bir döneme girileceğine, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, aile hayatından yana yüzünün güleceğine, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada ahizeli telefon görmek büyük atılımlar ve çalışmalar ortaya koyacağına, çevresinde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, nimetten ve paradan yana bolluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada altın telefon görmek insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına inanılmaktadır.

Rüyada antenli telefon görmek yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına işarettir.

Rüyada antika telefon görmek karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, hikmet sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada arızalı telefon görmek alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına inanılır.

Rüyada arkadaşının telefonunu görmek nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bir akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada asker telefon görmek yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine delalettir.

Rüyada başka telefon görmek maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine tabir olunur.

Rüyada bilgisayar telefon görmek mutluluk verici olayların yaşanacağına, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına inanılır.

Rüyada birden fazla telefon görmek dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine, hayallerini gerçekleştireceğine, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada bozuk telefon görmek ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bozulmuş telefon görmek yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına delalet eder.

Rüyada çakma telefon görmek kısmetlerin günden güne artacağına, hayırlı kapılar açılacağına, işlerinde bereketin ve verimin artacağına işaret eder.

Rüyada çalıntı telefon görmek yaptığı çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada camide telefon görmek sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, sermayesini hayır getirecek doğrultuda kullanacağına, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çamurlu telefon görmek edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çantada telefon görmek dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, her şeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, kimseye muhtaç olmayacağına alamet eder.

Rüyada çatıda telefon görmek helal lokma yiyeceğine, para ve mutluluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden, huzurlu, sağlıklı bir hayat süreceğine, işlerin eski haline döneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çatlamış telefon görmek millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, kısmetli bir yıl geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çift telefon görmek geniş ve bol rızık elde edeceğine, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına alamettir.

Rüyada çizik telefon görmek itibarını geri kazanacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada çok sayıda telefon görmek hep aradığı mutluluğa ereceğine, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, üç kağıtçı birisinin başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çöpte telefon görmek kendisini çok daha iyi hissedeceğine, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada denizde telefon görmek maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, konuşarak sorunlarını çözeceğine, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dokunmatik telefon görmek iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada eşinin telefonunu görmek aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski telefon görmek hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, ayağının tökezlemeyeceğine, diploma ve meslek sahibi olacağına yorulur.

Rüyada gizli telefon görmek sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, yaşamına maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada görüntülü telefon görmek çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, insanların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada gri telefon görmek üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine, sanatla ilgili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına inanılır.

Rüyada gümüş telefon görmek hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, yakın bir zamanda gireceği bir iş sayesinde elindeki paranın artacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada güzel telefon görmek başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına alamet etmektedir.

Rüyada iki telefon görmek bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacak gelişmeler olacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ıslak telefon görmek yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine, endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kablolu telefon görmek çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, ele geçen kazancın çok artacağına, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kahverengi telefon görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada kameralı telefon görmek duruma göre davranacağına ve olayların gidişatını iyi yorumlayacağına, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapaklı telefon görmek sıkıntıların ve sorunların biteceğine, dilediği gibi harcama yapacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada kapalı telefon görmek kendisini bazı konularda çok şanslı göreceğine, işlerinin yolunda gideceğine, bir planının kendisine hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaybolan telefonu görmek yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada kırılan telefon görmek kazancını çoğaltacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine rivayet eder.

Rüyada kirli telefon görmek isteklerinin yerine geleceğine, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine delalettir.

Rüyada kırmızı telefon görmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine işaret eder.

Rüyada kocaman telefon görmek rahat yaşayacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine yorulur.

Rüyada küçük telefon görmek işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada lacivert telefon görmek hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada masada telefon görmek kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, yeni duygular tadacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mavi telefon görmek ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine, büyük mutluluklar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada mor telefon görmek aile bireyleri ile aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada oyuncak telefon görmek kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, yaşamının keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına alamet eder.

Rüyada pahalı telefon görmek sevdiği bir kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada patlayan telefon görmek daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada pembe kılıflı telefon görmek yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, bir konuda rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına tabir olunur.

Rüyada pembe telefon görmek yaşamını daha iyi planlayacağına, aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına rivayet eder.

Rüyada sabit telefon görmek ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine delalettir.

Rüyada sahte telefon görmek sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına, darda kalınan bir durumda hatrı sayılır bir aile büyüğünün yol göstereceğine ve şifa olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada samsung telefon görmek aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına rivayet eder.

Rüyada şarjda telefon görmek yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına alamettir.

Rüyada satılık telefon görmek eline geçen paranın bir kısmı ile geleceğine yatırım yapacağına, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, hastalık yüzü görmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiği kişinin telefonunu görmek disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğini telefonla görmek harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine delalet eder.

Rüyada sıfır telefon görmek edilen zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına alamettir.

Rüyada şişmiş telefon görmek geçim derdi çekmeyeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada suda telefon görmek hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına işaret etmektedir.

Rüyada sürekli telefon görmek borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının yerine geleceğine, çok iyi paralar kazanılacağına, rakiplerini geride bırakacağına yorulur.

Rüyada tablet telefon görmek yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, kendisini toparlayıp zarar veren bir kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada turuncu telefon görmek kafa dinleyeceğine, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine delalettir.

Rüyada uçan telefon görmek gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına, kısmetinin açılacağına, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada unutulmuş telefon görmek kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye el uzatarak onun güvenini kazanacağına, kendi işini kurarak, alın teri ile ekmeğini kazanacağına, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına delalet eder.

Rüyada yamuk telefon görmek iş konusunda kısmetin açılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına işaret etmektedir.

Rüyada yanan telefon görmek rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, sorunların çabucak atlatılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yeni alınan telefon görmek yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yerde telefon görmek yapılan çalışmalar ve ortaya konulacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, insanlara her türlü yardımı yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil telefon görmek iş hayatında çok güzel işler yapacağına, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments