Rüyada Telefon Kılıfı Almak

Rüyada telefon kılıfı almak çok başarılı olacağına, ilerleyeceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, ailesinden taraf hayır göreceğine, sıkıntıların zamanla çözüleceğine, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine işaret eder.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, güzel ameller işleyeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, her zaman çok başarılı olacağına, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına alamet etmektedir.

Rüyada telefon kılıfı almak sevinçli ve güzel günler göreceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, işlerinin bereket getirip, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına işarettir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına, olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, hayattan her istediğini alacağına, şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, heyecan dolu günler yaşayacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine yorulur.

Rüyada yeni telefon kılıfı almak kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, zorlukların giderileceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, mutluluk ve huzur bulacağına alamettir.

Ayrıca bu rüya ailesi ve kendini seven kişiler sayesinde moral bulacağına, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, çok daha iyi çalışmalar yapmak için kaynak bulunacağına, gönül yaralarının iyileşeceğine, yanındaki kişilere hayrının dokunacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Poyraz

Yeni bir telefon almışım. Bir model altı aynı telefondan çocuğuma da almışım. Hep alışveriş yaptığım yerden kılıf almak için gidiyorum. Çocuğumun telefonunu yanıma almadığımı görüyorum. Neyse aynı model zaten buna uyan ona da uyar diyorum. Satıcı telefonuma kilif takıyor. Parasını ödüyorum kredi kartı ile ( 86 TL) Elime alıyorum kılıf büyük ve telefon içine oturmuyor ama arkasını ceviriyorum rengi çok hoşuma gidiyor. Mor renk. Satıcıya küçüğü yok mu diye soruyorum bakayım diyor sonra merak etme