Rüyada Telefon Parçalanması

Rüyada telefon parçalanması eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin yerine geleceğine, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağına alamet eder.

Rüya açıklamasına göre üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, itibarını geri kazanacağına, işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada cep telefonu parçalanması kendisine yardım için canla başla çalışan insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüyayı görenin hayatına renk ve eğlence geleceğine, borç ödemeye, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine alamet eder.

Rüyada elinde telefon parçalanması tüm sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, hem Allah katındaki hem de toplumdaki mertebesinin yükseleceğine, eşine olan sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine alamet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, kendisini kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan her şeyin ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Muhittin

Biryerden gergin bir şekilde çıkıyorum; ordan çıktıktan sonra telefonumu unuttuğumu hatırlıyor ve dışarıdan seslenerek telefonumu istiyorum. Telefonunu minik bir bahçe duvarı mı ne tam hatırlamıyorum ama ordan bana atıyor (sanırım bir akrabam ama kim hatırlamıyorum). Telefonum yere düşüyor ve parçalanıyor, “kırıldı işte, gidip kendime yeni bir ıphone alacam”(kırılan telefonumun aynısı) diyerek yere fırlatıyorum. ama rüyamda yenisini aldığımı görmedim. Dinlenmiş bir şekilde uyanıyorum sonrasında.

Muhittin

teşekkür ederim

Kübra yildiz

Rüyamda hastanedeyiz çok kalabalık eski sevgilim imza atıyor bende aticam sırada telefonum kayboluyor bulduğumda düşmüş bataryası çıkmış sonra birisi alıyor bataryayı düzeltmeye çalışıyor sonrasında eski sevgilim gitcem diyor ben ilk umursamıyorum sonra o gidince ona yetişmeye çalışıyorum ama çoktan gözden kaybolmuş sonrasında yine kalabalık insanlar var onları yolcu ediyorum

Şule

Rüyamda biriyle kavga ederken telefonumun hem sağ hemde sol köşesi parçalandı ama hayla calisiyodu ve biriyle konuştum 🤷rica etsem yorumlayabilir misiniz

Musa

Rüyada telefonumun sol yukarı tarafı tamamen kırılmışdı ve içi bomboş idi, amma telefon çalışıyodu ve bende o telefonda birisiyle konuşdum. Lütfen yorumlarmısınız?