Rüyada Telefonun Ekranını Kırıldığını Görmek

Rüyada telefonun ekranını kırıldığını görmek kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, makamının yükseleceğine, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, rakiplerine karşı fark atacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre gereksiz olan maddi külfetinden, ödeyemediği borçlarından, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, ferahlığa ereceğine, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, ferah bir eve geçileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada telefonun ekranını kırıldığını görmek psikolojik olarak düzeleceğine, mutluluktan, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, işlerinin hafifleyeceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine işaret eder.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, hayatında yapacağı bir değişikliğin kendisine uğur getireceğine, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, doğru seçimler yapacağına, hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada cep telefonu ekranının kırıldığını görmek sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, daha güçlü hale geleceğine, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, maddi gücünün her geçen gün artacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Omer

Merhaba, rüyada ranza’nın ikinci katında uzanıp müzik dinliyorum. Telefon iphone beyaz renkte. (Gerçekten benim telefon değil, kardeşimin). Aniden telefonun yere düştüğünü gördüm. Ranzadan indim ve ön ve arka cam kırılmıştı, ekran gözüküyordu ama ufak kararma olub gitti. Ağladım, çok üzüldüm

Omer

Çok teşekkürler