Rüyada Temel Atmak

Rüyada temel atmak sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, alacağı bir destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, mallarının ve parasının bereketinin artacağına, zinaya ve yasak olana uzak duracağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı görenin hayatının kolaylaşacağına, problemlerinin çözüleceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, makbul olan yollardan ayrılmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada arsaya temel atmak para sıkıntısının olmayacağına, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine, afiyette olacağına, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine, alınan güzel haberler ile sevinileceğine, namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına işarettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, müjdeli haberle geleceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına yorulur.

Rüyada beton temel atmak maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine, karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, sermayesini riske etmeyeceğine, bir takım fırsatlar yakalayacağına, sorunların yeni sorunlar doğuracağına, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin hayatın kendisine şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, başarılı hamleler yaparak kötüye giden bir durumu tersine çevireceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, sıkıntıdan sonra ferahlamaya işaret eder.

Rüyada bina temeli atmak gelişen olayların yüzünü güldüreceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, arkasından iyi anılan kişi olacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, dünyevi hayatını garanti altına alacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin çok büyük bir aşk yaşanacağına, hikmet sahibi olacağına, büyük ve önemli bir kimse olacağına, hayırlı ve kazançlı fırsatlar ele geçirileceğine, çevresinde itibar ve saygınlık kazanacağına, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada cami temeli atmak evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüya alimine göre rüya sahibinin uzun bir aradan sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, bazı araştırmalar yapılıp iş çalışma ortamındaki bir sorunun kaynağının bulunacağına, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, servet sahibi olacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada inşaat temeli atmak düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine, ferahlığa çıkılacağına, rahat bir hayata kavuşacağına inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin zora girmiş bir işin düze çıkacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine, iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, her attığı adımı paraya çevireceğine, kazancın artacağına inanılmaktadır.

Rüyada okul temeli atmak elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, kazancının bereketleneceğine, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, çekilen sıkıntıların sona ereceğine, evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, nimetin çoğalacağına, etrafındaki kişilerden güzel sözler duyulacağına, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, yarınlara umutla bakacağına, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments