Rüyada Temizlik Yaparak Para Kazanmak

Rüyada temizlik yaparak para kazanmak tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine işarettir.

Rüyanın yorumuna göre tatsızlıkların sona ereceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, sorunlarını gidereceğine, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına delalettir.

Rüyada temizlik yaparak para kazanmak verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, rızkının genişleyeceğine, bir daha aciz durumlara düşmeyeceğine, itibar göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, zenginliğe kavuşacağına, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına, karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına tabir olunur.

Rüyada temizlik yaparak para kazanmak hayatında olmasını istediği ve sevdiği bir kişi ile iş yapma şansına erişeceğine, evlatlarının hayırlı olacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, ailesi ve kendini seven kişiler sayesinde moral bulacağına, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, kişinin endişe ettiği konuları sabır ve azim göstererek çözebileceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali Osman

Rüyamda temizlik şirketinde işe başlamışım bir iş yerinde temizlik yapıyorum ama kaytararak:) sonra para istiyorum patrondan oda napcan diyor tlf tamir ettireceğim diyorum ordan başka bir temizlikçi kaş göz işareti yapıyor verme yalan söylüyor diye:) ben biraz agresifim o sırada patron kenara cekiyor para veriyor .yine aynı adam mı bilmiyorum birini üzgün görüyorum elinden hadi ver ver üzülme diyorum 50 lirasını veriyorum 100 lira alıyorum bu o patronmuydu bilmiyorum sanki başka biri idi .

Binnas

Rüyada patronun annesinin evini temizledim ve bana kağıt para verdi koynuma koydum sonra nekadar verdiğine baktığımda dörtyüz lira vermiş çok sevindim