Rüyada Ter İçmek

Rüyada ter içmek uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, karşısına birçok kısmet çıkacağına, iflas etmeyeceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına rivayet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına, uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu bir işi hayata geçireceğine, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine, sevdiği kişi ile geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ter içmek sıkı çalışmalarının karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, patron koltuğunda oturacağına, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına yorumlanır.

Rüyada ter içmek itibar göreceğine, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, helal rızka kavuşacağına, başarısını kat be kat arttırmak için gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, sorunlarını bitireceğine rivayet etmektedir.

Bu rüya dargınların yeniden bir araya geleceğine, hayırlı günler yaşayacağına, mevcut kötü durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, zarar etme riskini en aza indireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments