Rüyada Ter Koktuğunu Görmek

Rüyada ter koktuğunu görmek dinine bağlı kalacağına, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, büyük başarılar elde edeceğine, her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, zor günlerin biteceğine delalet ettiği söylenir.

Ulemaya göre sevdiği birinin sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, büyük sorunların çözüme kavuşacağına, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına yorumlanır.

Rüyada ter koktuğunu görmek sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, kendi işini kurmak için adım atacağına tabir olunur.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına, kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına, çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, işlerinin açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada ter koktuğunu görmek ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına rivayet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği her şeye kavuşacağına, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, son günlerdeki şanssızlığının ortadan kalkacağına, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, eline güzel fırsatların geçeceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments