Rüyada Ter Koktuğunu Hissetmek

Rüyada ter koktuğunu hissetmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, halinden memnun olacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine işaret eder.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına, kötü duygularını yeneceğine, kazanılan paranın daha da arttırılacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, sabit geliri olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ter koktuğunu hissetmek istediği her şeye kavuşacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, hayatının bir anda değişeceğine, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, şansının ve kısmetinin bir ömür kendisine hayır getireceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, ferah bir haneye sahip olunacağına, her şeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bir kişi tarafından planlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra rüya sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, hastalıkların sona ereceğine, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ter koktuğunu hissetmek borç batağına düşecen yakın bir tanıdığa yardım edileceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine, varolan borçların ödeneceğine, uzun bir zaman boyunca büyük mutluluklar yaşanacağına, kendisini başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, hayatından razı geleceğine, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments