Rüyada Terli Olmak

Rüyada terli olmak başarılı bir kişi olacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, haksızlıkların ortadan kalkacağına, zenginlik elde edeceğine, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin hayırlı bir işe başlayacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, iç huzurunun yerinde olacağına, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, eğlenceli günler geçireceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına alamettir.

Rüyada terli olmak sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, rahat bir hayata başlayacağına, sorunların çabucak halledileceğine, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına bunun sonucunda meyvelerini toplayacağına, dileklerin gerçekleşeceğine, geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah’a şükredeceğine, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ayağında terlik olması bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, sıkıntılarını üzerinden atacağına, verimin her geçen gün artacağına, ticaretinin gelişeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine yorumlanır.

Rüyanın anlamına göre makamının sarsılmayacağına, huzurunun ve mutluluğunun baki kalacağına, şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına, rızkının ve kazancının bol olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, ticaret hayatında ön plana çıkacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments