Rüyada Tesettürlü Görmek

Rüyada tesettürlü görmek yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, alınan yanlış bir kararın çok fazla zarara sebep olmayacağına, gözyaşlarının dineceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, zenginlik kazanacağına, stresten uzaklaşılacağına, kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına rivayet eder.

Rüyada anneyi tesettürlü görmek büyük bir ilgi ve değer göreceğine, mutluluk ve saadete, hayatında bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, gülmekten yana bolca nasipleneceğine, kazancının yerinde olacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine, sevdiği kimseler ile keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşını tesettürlü görmek dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, kendisini önceki durumundan daha iyi hissedeceğine, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşılmayacağına, asık yüzlerin güleceğine, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının artık geride kalacağına işarettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin kimseden korkmayacağına, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, iş hayatında terfi alınacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasını tesettürlü görmek çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına, kul hakkına girmeyeceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, etrafındaki insanlara yardım edeceğine, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, yeni arkadaşlık kuracağı birinin güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eşini tesettürlü görmek yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, maddi sıkıntılarının çözüleceğine, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin mutluluğunun artacağına, kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, kötü halinden eser kalmayacağına, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, büyük işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments