Rüyada Testere Kullanmak

Rüyada testere kullanmak psikolojik sorunların geride kalacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, yaşadığı üzüntülerden kurtulacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına, sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına alamettir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, yakınındaki bir kişiye büyük bir mutluluk yaşatacağına, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada testere kullanmak herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, beklediği sevinçli bir haber için gün sayacağına, geçim kolaylığı yaşayacağına, kendisi için çok kıymetli olacak ve belki de hayati önem taşıyacak bir konuda kolay kolay kimsenin yapmayacağı bir şey yapacağına, yaşanan kırgınlıkların son bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, başarılarının artacağına, yakında kendisinin çok iyi yerlere geleceğine ve sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada elektrikli testere kullanmak hayırlı ve başarılı işlere gireceğine, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, hayırlı bir yuva kuracağına, borçlarını ödeyeceğine işarettir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments