Rüyada Testerenin Kırılması

Rüyada testerenin kırılması çok mutlu olacağına, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına, eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına, eğitimle ilgili bir sektörde işe başlanacağına, okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, hep başarılı işler yapacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına, hayır ve bereketin artmasına, hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada testerenin kırılması yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, işlerine dört elle sarılacağına, daha çok iş yapacağına alamettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin kazancın katbekat artacağına, kazancında artış olacağına, yeni zaferlerin ve başarıların peşine düşecek inanca ve güce sahip olacağına, yükünün azalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada testerenin kırılması uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, kazancın artacağına, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin moral bulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, rakiplerini mağlup edeceğine, mal mülk sahibi olacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments