Rüyada Timsah Doğurduğunu Görmek

Rüyada timsah doğurduğunu görmek uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına, gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine delalet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin insanlar tarafından sevilip sayılacağına ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, üstün başarılar alacağına, kurtuluşu bulacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, kendini çok iyi hissedeceğine, aile fertlerinden destek göreceğine ve hayır bulacağına rivayet eder.

Rüyada timsah doğurduğunu görmek insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, dertlerini unutmasına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına inandığı gelişmelerin yaşanacağına, bazı olumsuz durumlar karşısında yılmayıp azim ve sabır göstererek zorlukların üstesinden geleceğine ve başarılı olacağına, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle kötü durumdaki bir dostunu yanında barındıracağına, isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, ailesini dini inançlarına uygun şekilde yönlendirerek, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, alım zorluğu yaşamayacağına alamettir.

Rüyada timsah doğurduğunu görmek toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, kendisi için faydalı şeyler yapacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, sıkıntılarının zamanla geçeceğine tabir olunur.

Rüya alimine göre rüya sahibinin sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına, kötü bir gidişatın ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde bir projenin ayağa kaldırılacağına, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments