Rüyada Timsah Görmek

Rüyada timsah görmek başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, hanesindeki rızkın artacağına, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına, kurtuluşa ereceğine, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, değer verdiği kişiler ile olan bağlarını iyice sağlamlaştıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada aç timsah görmek anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, ileride herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına tabir olunur.

Rüyada ağaçta timsah görmek rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük mutlulukla çıkacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına alamettir.

Rüyada ağzı açık timsah görmek atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada akvaryumda timsah görmek sıkıntıya düşen rüya sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına, kendisini üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan her şeyin ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada altın timsah görmek manevi huzurdan nasipleneceğine, sergileyeceği olumlu davranışlar ve aldığı yerinde kararlar ile tüm zararlarını telafi edeceğine, bahtının açık olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada balık tutarken timsah görmek kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına, kötü gidişe dur denileceğine, işlerinin başarılı olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada balkonda timsah görmek alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, çok iyi işler yapılacağına, yapacağı çalışmalar sayesinde hayırlı ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağı ve hayırlı kişiler ile iş ortaklıkları yapılacağına inanılır.

Rüyada banyoda timsah görmek yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, moral veren yakınları sayesinde bir rahatsızlıktan kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bataklıkta timsah görmek zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına, güzel ameller işleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bebek timsah görmek adının ülke dışında yayılacağına, çok büyük menfaatler kazanacağına, bazı ortaklıklar kuracağına ve işine ve kazancına haram karıştırmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada birden fazla timsah görmek külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına işarettir.

Rüyada camide timsah görmek hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayal kırıklıklarının giderileceğine alamet etmektedir.

Rüyada çamurda timsah görmek yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada canlı timsah görmek kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, geçim derdine düşmeyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, dünya hayatında isteklerinin gerçekleşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada çatıda timsah görmek hayatını kazanırken keyif alacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada çok sayıda timsah görmek işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, hayatının daha güzel ve yaşanılır hale geleceğine, tayin ve atama haberine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına rivayet eder.

Rüyada çok timsah görmek ferahlığa çıkılacağına, işlerine yeni işler katacağına, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada denizde timsah görmek yardım istediği kişilerin destek vereceğine, zarar edilen konuların ve çalışmaların sona ereceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada denize girip timsah görmek iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, iş üstüne iş teklifi alacağına, çok güzel günler geçireceğine işarettir.

Rüyada derede timsah görmek yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada derisi soyulmuş timsah görmek kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, yurtdışına gidileceğine, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada dikenli timsah görmek mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada dişsiz timsah görmek başında olduğu bir işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, kazancının her gün daha fazla artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada donmuş timsah görmek üzüntülerinin sona ereceğine, geleceği için kendisine cesaret vereceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada duvarda timsah görmek işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada evcil timsah görmek rahatının ve gelirinin artacağına, hayır getirecek bir işe girileceğine, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada gemide timsah görmek işinde aranan biri haline geleceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, gireceği işlerde başarı elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gökyüzünde timsah görmek kendisi ile gururlanacağına, sevgilisiyle yada eşiyle aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, mutlu bir ömür geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada gölde timsah görmek moral bulacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına rivayet eder.

Rüyada hamile timsah görmek sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, adeta havalara uçacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hareketsiz timsah görmek hayatı boyunca rahat yaşayacağına, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacak olayların vuku bulmayacağına, hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada hasta timsah görmek gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada hastanede timsah görmek hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, hayal kırıklıklarının giderileceğine, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına yorulur.

Rüyada havuzda timsah görmek adeta bir rüyadaymış gibi yaşanacağına, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, geçim derdinden kurtulacağına işarettir.

Rüyada iki tane timsah görmek dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iki timsah görmek gönlünün ferahlayacağına, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kaçan timsah görmek üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatının olumlu bir döneme girmesi ile sosyal aktivitelere ağırlık verileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kafeste timsah görmek sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan rüya sahibinin artık sağlığına çok dikkat edeceğine, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına alamet eder.

Rüyada kahverengi timsah görmek iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapıda timsah görmek gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına tabir olunur.

Rüyada karada timsah görmek meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, insanlara iş öğreteceğine, bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı timsah görmek hastalıkların uzak duracağına, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, yardıma muhtaç bir dostunun teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kocaman timsah görmek bolluğun ve bereketin artacağına, hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine delalettir.

Rüyada konuşan timsah görmek kendi şansını kendi yaratacağına, kar sağlayacağına, işlerinin açılacağına yorumlanır.

Rüyada köpek balığı timsah görmek kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına, bir olay sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına alamettir.

Rüyada kör timsah görmek hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kucakta timsah görmek eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, mutlu günler göreceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kumsalda timsah görmek en kısa zamanda sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup iş hayatına ve aile hayatına geri döneceğine, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, ekmeğinin artacağına alamet eder.

Rüyada kurumuş timsah görmek büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, insanların gözünde saygıdeğer, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, işlerini daha iyi duruma getirmek için bazı kişilerden destek isteyeceğine tabir olunur.

Rüyada kuyruksuz timsah görmek imkânlarının genişleyeceğine, daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına, yapacağı titiz planların daha büyük başarılar kazandıracağına yorulur.

Rüyada kuyuda timsah görmek düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine, büyük adımlar atacağına, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada mavi timsah görmek yeni işlere atılacağına, sermaye elde edeceğine, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına yorulur.

Rüyada merdivende timsah görmek hedeflerini tutturmayı başaracağına, çok zengin biri olarak rızık sahibi olacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada mezarlıkta timsah görmek beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, Allah’ın tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine alamettir.

Rüyada minik timsah görmek ailesini ve sevdiklerini Allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına işarettir.

Rüyada mor timsah görmek sorunlarının en kısa zaman içinde son bulacağına, hastalıklarından kurtulacağına, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin, rahat bir nefes alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mutfakta timsah görmek başarıyla tamamlanan bir işin diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, helal lokma yemesiyle beraber, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, rahata kavuşmaya alamet eder.

Rüyada nehirde timsah görmek sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, patron koltuğuna geçeceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına alamet eder.

Rüyada okulda timsah görmek kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra çıkacağı bir seyahat sırasında çeşitli güzel kararlar vermiş olarak geri döneceğine, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, umutlanacağına inanılmaktadır.

Rüyada okyanusta timsah görmek hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölmüş timsah görmek değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ormanda timsah görmek malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, yeterli kimse haline geleceğine, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına rivayet eder.

Rüyada oyuncak timsah görmek patron koltuğuna geçeceğine, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına, verimliliğinin artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada pembe timsah görmek kudret ve itibar sahibi olacağına, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine alamet eder.

Rüyada pişmiş timsah görmek işlerin açılacağına, yeni bir işe başlanacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada rengarenk timsah görmek sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine işaret eder.

Rüyada sahte timsah görmek maddi açıdan ferahlayacağına, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine işaret eder.

Rüyada sarı timsah görmek darlık çektiği günlerini unutacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, epey uğraştıktan sonra sorunlarını biraz düzelteceğine alamettir.

Rüyada sırtında timsah görmek hacetinizin giderilmesine, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, tek başına elde ettiği bir zaferin doyasıya keyfini yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada sokakta timsah görmek yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada suda duran timsah görmek çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına yorumlanır.

Rüyada tarlada timsah görmek çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün artacağına yorulur.

Rüyada ters dönmüş timsah görmek kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada turuncu timsah görmek yaşam tecrübesi edineceğine, karşısına huzur getirecek birinin çıkacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada tuvalette timsah görmek lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada uçan timsah görmek çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına tabir olunur.

Rüyada üstünde timsah görmek düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uysal timsah görmek kazanca kavuşacağına, deşarj olacağına, bir aile büyüğünün ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada uzaktan timsah görmek yeni arkadaşlıklar kuracağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, geçim derdinin olmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada uzun kuyruklu timsah görmek sevdiği biri ile yaşanılan uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına, bir sürpriz karşısında ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, varlık ve huzur sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada yakalanmış timsah görmek yeni bir ortama gireceğine, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada yanan timsah görmek hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, yapacağı çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yarım timsah görmek zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, kimseye el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yatakta timsah görmek sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, imkânsızı başaracağına inanılmaktadır.

Rüyada yeni doğmuş timsah görmek gelirinin çoğalacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına inanılmaktadır.

Rüyada yılan fare timsah görmek deşarj olacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, ortaya çıkacak bazı sorunlardan kurtulacağına inanılır.

Rüyada yolda timsah görmek işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile Allah katında tövbelerinin kabul göreceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, haberini alacağı güzel bir olay ile sevineceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yürüyen timsah görmek sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, yatırımlarının yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına, hayatının daha kolay, zevkli ve güzel hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada zararsız timsah görmek güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, göreceği destekten dolayı moral bulacağına, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kader

Gunduz niyetine. Rüyamda aksamleyın deniz kenarında yürüyorum yanımda da biri var ama hatırlamıyorum. Denizde ıkısıde siyah buyuk bir timsah ve buyuk bir yılan var. Yılana erkek yegenım. Timsahada babam bindi denizde hızlıca gittiler. Sonra abim geldi neredeler diye sordu. Gittiler dedık. Oda dıger timsaha bindi gitti. Sonra geri geldi o. Bulamadım dedi. Biraz telaslandım. Yanımdaki yoklar işte gidelim dedi. Gittik beraber.

Eylül

Rüyamda ölen babamın eski işyerindeydik denizden timsah çıkıyordu timsah ağzıyla yılan yediğini gördüm sonra yılan babaanemle beni kovalıyordu çok korkmuştuk biz bir yere girdik ve sonra timsahı gelip aldılar ondan sonra babamın eski iş arkadaşlarıyla karşılaştık onlara selam falan verdik