Rüyada Tırnağın Kırılması Görmek

Rüyada tırnağın kırılması görmek atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, tutarlı davranıp, mal ve para sahibi olacağına, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine inanılmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin aile bireyleri arasında çok büyük ve karlı bir iş için bir ortaklık kurulacağına, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, yakın bir zamanda alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada tırnağın kırılması görmek yenileceğine, şifa bulacağına, bu süreçte hayatın kıymetinin farkına varacağına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüya anlamına göre yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, kazanılan paranın daha da arttırılacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, yeni bir işe gireceğine, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada başkasının tırnağının kırıldığını görmek gelirinin garanti olacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, önündeki engelleri Allah’ın yardımı ile aşacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, dertlerinden arınacağına, sıkıntıların son bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin bir bir işleme koyulacağına, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Güneş

Merhabalar, rüyamda köyümüzde tanımadığım biri ile küçük bir leğende kısır yiyodum 2 tane tırnağım içinde kırıldı çıt sesi geldi sonra içinde kaldı kısırı yemeğe devam ettik ağzıma geldi mi acaba diye düşündüm

Yasemin

Ruyamda tanidigim iki kisinin (erkek) tirnaklari catlamis olarak, incelmis sekilde gordum Ellerinde tirknaklarina surdukleri seffaf oje gibi birseyler suruyorlardi tirnakalarina. Neden bunu kullandiklarini sordugumda catlamis incelmis tirnaklar icin iyi gelecegini soylediler. Bende tirknakalrin kendi halinde bile iyiesecegini soyledim surmeseler bile.

Özl

Merhabalar, rüyamda arkadaşlarımla bir ara idim. Bir bakıyordum sağ elimin işaret parmağımın tırnağı kırılıyordu. Bir tırnakta iki yerde kırılma vardı. Sonra bir bakıyordum kırılan tırnağım kanamaya başladı. Bende kan yere dökülmesin diye elimi kanın altına tutuyordum. Avucum kan doluyordu. Hızlıca lavaboya koşup kanı lavaboya döküp elimi yıkıyordum. Tırnağım kırılınca çok acıyor diye gözlerim doluyordu.

Özl

Çok teşekkürler 🙏

Ayfer

Merhabalar
Rüyamda sağ elimin işaret parmağının ucu kırılmıştı yani tırtırlı gibi olmuştu .Törpüyle onu düzeltirken bakıyorum ki tırnaklarında uzamış biraz yarın keserim diyorum çünkü rüyamda gece saatiymiş.
Lütfen yorumlar mısınız?

Nihal

Selam!
Gündüz niyetle. Rüyamda annemin el başparmağının tırnağının kırıldığını gördüm, tırnağı düşmedi kırık olarak durdu. ALLAHIM hayırlara vesile etsin inşallah.