Rüyada Tokatlamak

Rüyada tokatlamak işlerin yoluna gireceğine, mutlu zamanlar geçireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, çok iyi gelişmelerle karşılaşacağına, büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, ele geçen paranın daha da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada tokatlamak elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine, meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine yorulur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, borçların kapanacağına, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tokatlamak toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, yaşamının olumlu yönde değişeceğine, aile dostlarının en karanlık zamanında elinden tutacağına, yeni gayrimenkuller veya mallar alınacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, işinde hep başarılı olacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin kazanılan başarılar ve ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, deşarj olacağına, elindeki işi rayına oturtacağına, uzaktaki sevdikleri ile hasret giderip, bol bol sohbet edip, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments