Rüyada Topluluk Görmek

Rüyada topluluk görmek parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin çok sevineceği olaylar yaşayacağına, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak mal sahibi olacağına, özlemlerin son bulacağına, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, sorunlarından zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ağaç topluluğu görmek yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, aile büyüklerinden birinin işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağlayan topluluk görmek aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada alevi topluluğu görmek çok güzel bir mevkiye geleceğine, alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına, mutluluk dolu günler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada araba topluluğu görmek yeni bir eve taşınacağına, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, Allah yolunda hayırlı işler yapılacağına rivayet eder.

Rüyada arap topluluğu görmek evde bayram havası eseceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada aslan topluluğu görmek kendinden emin adımlar atacağına, özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada avukat topluluğu görmek yeni bir iş bulacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilip kazanca çevireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayakkabı topluluğu görmek sevdiği kimseler ile keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına, işlerinin yoluna gireceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına tabir olunur.

Rüyada balık topluluğu görmek mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bayan topluluğu görmek ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, eşler arasındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz güvercin topluluğu görmek hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, daima afiyette kalacağına, mutluluğunun, kazancının ve rahatlığının daim olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada büyük topluluk görmek sosyal konumunun değişeceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada camide topluluk görmek darda olan bir yakınına sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cemaat topluluk görmek kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, gireceği işten kazanç elde edeceğine, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada ceset topluluğu görmek sözünün herkes tarafından dinleneceğine, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden sevindirici haberler alınacağına, yaşamına huşu içinde devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada çiçek topluluğu görmek yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına, etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına, insanlara iyilik yapmaya işaret eder.

Rüyada cin topluluğu görmek beklenilen takdiri alacağına, kişi elini neye atarsa sonucun en iyisi olacağına, düşmanından kurtulmaya delalet eder.

Rüyada çingene topluluğu görmek maddi olarak yüksek konumlara erişeceğine, hayatına bakacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına alamettir.

Rüyada çok topluluk görmek emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, iş yaşamında aile ile ortaklı ticaret yapılacağına inanılır.

Rüyada deve topluluğu görmek uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, kurtuluşunun kesin olarak gerçekleşeceğine, moralinin düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dini topluluk görmek alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına, vereceği yerinde kararların kendisine kar ve mutluluk getireceğine, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına alamettir.

Rüyada doktor topluluğu görmek sorunların, sıkıntıların ve engellerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine, çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada düğün topluluğu görmek yaşamının belli bir düzene oturacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına inanılmaktadır.

Rüyada düşman topluluğu görmek başarılarının kalıcı olacağına, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine işaret etmektedir.

Rüyada evde topluluk görmek bulunacak bir kaynak sayesinde bir projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada evin önünde topluluk görmek başarının ve mutluluğun geleceğine, bütün aile fertlerinin çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, sevdiği kişilerin darda ve zorda kaldıklarını hiç görmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada fil topluluğu görmek kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada genç topluluk görmek işlerin yoluna gireceğine, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gül topluluğu görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hacı topluluğu görmek işlerinin büyüyeceğine, önemli bir dönüm noktasına gelineceğine ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada hayvan topluluğu görmek sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine yorulur.

Rüyada hindi topluluğu görmek evi kendisinin çekip çevireceğine, büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, hoşlandığı kimse ile ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine inanılmaktadır.

Rüyada hristiyan topluluğu görmek evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ilahi söyleyen topluluk görmek ettikleri duanın kabul olacağına, helal ve geniş rızık elde edeceğine, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada inek topluluğu görmek sevdiği kişilerin yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, alınacak bir destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına, fakirlikten kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada işçi topluluğu görmek aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, yakın zamanda yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına olumlu olarak yansıyacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kalabalık akraba topluluğu görmek sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansın yüzüne güleceğine, evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına alamettir.

Rüyada kalabalık topluluk görmek hayali kurulan her şeye sahip olunacağına, uzun yıllar boyunca mutlu ve mesut bir biçimde yaşayacağına, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada kaplumbağa topluluğu görmek kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, husumeti bulunan insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine delalet eder.

Rüyada karasinek topluluğu görmek aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, müjdeli haberler alınacağına, yeni işlere gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada karga topluluğu görmek sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, dünyevi hayatını garanti altına alacağına yorumlanır.

Rüyada kaz topluluğu görmek kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, kimden akıl soracağına karar verip kötüye giden durumunu tersine çevireceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına alamet etmektedir.

Rüyada keçi topluluğu görmek sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, alın terinin karşılığını alacağına, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına inanılmaktadır.

Rüyada kelebek topluluğu görmek alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine inanılır.

Rüyada koyun topluluğu görmek zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada küçük topluluk görmek her çalışması ile büyük ses getireceğine, eline geçen paranın bir kısmı ile geleceğine yatırım yapacağına, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada leylek topluluğu görmek mal mülk edineceğine, takdir toplayacak işler yapacağına, kendisini sıkan ve üzen ne kadar kişi ya da durum varsa aşacağına delalet eder.

Rüyada maymun topluluğu görmek içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, sevdiği kimseler ile uzun sohbetler edeceğine yorumlanır.

Rüyada meyve topluluğu görmek zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta topluluk görmek kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine, önemli bir lider haline geleceğine, çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına yorulur.

Rüyada müslüman topluluk görmek çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mutlu topluluk görmek eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, işinde büyük başarılar alacağına, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada nişan topluluğu görmek çok büyük mutluluk yaşanacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada öğretmen topluluğu görmek kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, uzun yıllar yaşayacağına, sağlanacak bir başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada okulda topluluk görmek sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, gerçekleştirmek istediği projeleri gerçekleştireceğine, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına delalet eder.

Rüyada ölü topluluğu görmek ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının artacağına, bir kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına delalettir.

Rüyada ördek topluluğu görmek imkânlarının çoğalacağına, yeni bir işe gireceğine, kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına rivayet eder.

Rüyada ot topluluğu görmek manevi yönlerinin güçleneceğine, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, elini attığı her işi yerine getireceğine rivayet eder.

Rüyada oturan topluluk görmek öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına inanılmaktadır.

Rüyada serçe topluluğu görmek müjdeli haberler alınacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına delalettir.

Rüyada sessiz topluluk görmek kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına işarettir.

Rüyada sığır topluluğu görmek eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, gülmek suretiyle şifa bulacağına, zor zamanların geride kalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sivrisinek topluluğu görmek atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, çok başarılı olunacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına delalettir.

Rüyada sohbet topluluğu görmek uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, her türlü konfora sahip olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada solucan topluluğu görmek işlerini tek başına yöneteceğine, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada su topluluğu görmek iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına, işinde terfi ettirileceğine, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sürekli topluluk görmek ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, ticarette yaşanacak başarıya ve hayırlı kazanca, hayırlı fırsatlar yakalayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tanıdık topluluk görmek çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, bir yakınının sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına delalet etmektedir.

Rüyada tavşan topluluğu görmek bir tanıdığından alacağı destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, kendisine engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı güzel adımlar atılacağına, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına delalet eder.

Rüyada tekbir getiren topluluk görmek sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine delalettir.

Rüyada terörist topluluğu görmek gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, yapılmak istenen bir projeye hız verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yabancı topluluk görmek refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, kurtuluşa kavuşacağına, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza inanılmaktadır.

Rüyada yahudi topluluğu görmek başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, rahat bir hayatın kapısının açılacağına, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine rivayet eder.

Rüyada yaşlı topluluk görmek deniz aşırı işler yapılacağına, en yakınındaki kimselerin sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına, üzüntülerini ve sorunlarını sona erdireceğine inanılmaktadır.

Rüyada yemek yiyen topluluk görmek atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yürüyen topluluk görmek elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına, işine ve ailesine daha bir sıkı sarılarak, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, büyük ve önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına yorulur.

Rüyada zikir yapan topluluk görmek birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine, gözyaşının duracağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ateş

Rüyamda önce bi tane otobüs gördüm sonrasında meydan gibi bi yerde çok büyük insan kalabalığı vardı sessizce duruyorlardı, tekrar bir otobüs ve benzer bir kalabalık gördüm.

Ateş

Teşekkürler

Sero

Rüyamda köydeki evin önünde sokağın bi ucundan bi ucuna masalar kurulmuş herkes oturmuş neşeli sohbet muhabbet yemek yiyorlardı.bende uykudan uyanıp dışarı çıkmışım masaları geziyorum neler oluyo derken daha yeni rahmetli olan amcamın masasına oturup sucuk ekmek yiyorum. Amcamda neşeli gülüyor. Herkes çok mutlu.ailem akrabalarım eşim ve bütün köy halkı herkes kendi halinde farklı masalarda yemek yiyolardı ve herkes çok mutluydu.ben hem şaşkın hem mutluydum.ablama sordum bayram mı diye güldü oda

esra demirel

Sabah namazından sonra gördüm. İlk hatırladığım eski oturduğum mahalledeki okulun ordayım. Ama okulun dışındayım. Zaten bizim ev ile okul dibdibeydik. aramızda dar bir yol vardı.Neyse ben ordayım.Ablalarım lunapark trenine binmişler ama lunaparkta değiller oradaki mahallede biniyorlar. Bende onları izliyorum. Sonra bende biniyorum. Çok hoşuma gitti ve mutluyum. Sonra bindiği dalı araç için para lazım bende yok.oradaki bir 50-60’lı yaşlarda bir adamdan telefonunu kullanmayı rica ettim o da bana sen numaranı ver ve ayrıca birşeyler dedi ama anlamadım ne dediğini. Hem güvenmedim ve vazgeçtim. Niye vazgeçtim diye hem kendisi ve eşi suratını bozup gitti. Bunların niyeyi var diye düşündüm. Neyse sonra başka yerlere girdim sordum. “Bana 1 lira I verebilir misiniz? Evim çok yakın hemen getiririm “dedim.Alamadım.En son bir dükkan diye girdim ama sanki bir çok odası olan bir yer. Hani girdim çıkayım diyorum zor bela çıkışı bularak çıkıyorum. Sonra bir daha giriyorum bu sefer içeride tanıdığım ve tanımadığım kadınlar kızlar ama hepsi kapalılar. Böyle sanki kendi işlerini kuranlar var. işlerini tanıtmalar yani böyle fuar mantığı gibiydi. Parti(eğlence) yapan vardı. Birisinin organizasyon işini yapanlarla o kişi ve davetliler var. Ama ilk dikkatimi çeken ise yavaş yavaş hangi odaya girdi se insan sayısı artmaya başlıyor. Ha bide benim ikiz kardeşim var onu da rüyamda gördüm. O kalabalığın içinde kardeşimi görünce mutlu oldum. Sonra o bulunduğum yerden çıkmaya çalıştım ama bir türlü çıkışı bulmakta zorlandım. Çıktım mı çıkmadım mı bilmiyorum. Rüyam bu kadar. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. ??