Rüyada Toprak Kazarken Yılan Görmek

Rüyada toprak kazarken yılan görmek büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına,, mutluluktan gözyaşı dökeceğine, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, hatalarını düzelteceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına yorumlanır.

Rüyada toprak kazarken yılan görmek sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, büyük mutluluk ve cesaret sahibi olunacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, işlerinin bir türlü düzeleceğine inanılmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre bahtının ve geleceğinin açık olacağına, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, dertlerinin biteceğine, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada toprak kazarken yılan görmek büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına, sevilen kişilerle çok mutlu olunacağına, imkanlarının artacağına, hayatının bir düzene kavuşacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına alamet ettiği söylenir.

Tabirciye göre kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, dertlerinin ve hastalıklarının ortadan kalkacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, ticaretin açılacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cansu

Rüyamda evimin ortasını kazıp bir sürü tohum, çiçek, ağaç diktim. Onları sularından sonra topraktan yılanlar çıkmaya başladı yılanlar bir anda tüm evden çıkıp beni bir köşede sıkıştırdılar bağırarak uyandım.

Hüseyin

Rüyamda yolu düzeltmek için kenardan kazarken içinde yılanların olduğunu gördüm. Kaçıp gittiler