Rüyada Toptancılık Yapmak

Rüyada toptancılık yapmak sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, etrafındaki iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının artacağına, üstünlük ve ayrıcalık kazanacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, sıkıntılı ve sorunlu durumların kısa süre içerisinde biteceğine, sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına inanılmaktadır.

Ulemaya göre rüya sahibinin hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına, bolluk ve bereket içinde olacağına, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine, başvuru yaptığı bir işte kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada toptancılık yapmak kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, evine daha fazla kazanç getireceğine, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin kısa bir süre sonra kendi işini kuracağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, gözyaşının dineceğine ve kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine rivayet eder.

Rüyada toptancılık yapmak düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, tüm arzularının yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, iş yerinde çok üst mevkilere terfi ettirileceğine yorumlanır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments