Rüyada Traktörün Devrilmesi

Rüyada traktörün devrilmesi yüzünün güleceğine, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, ödemelerin kolaylıkla yapılacağına inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre yaptığı işlerin kendisine başarı ve bol kazanç getireceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına ama sağduyu ile hareket edilip sorunların çözüleceğine, sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, düzenli bir işe girileceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına delalettir.

Rüyada traktörün devrilmesi zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, rahata ereceğine ve maddi olarak güç kazanacağına, ömrü boyunca hanesinden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına işarettir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak yaşlanacağına, iş dünyasında nam sahibi olunacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada traktörün devrilmesi yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, güzel ve bereketli işlere gireceğine, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, kurtuluşa ereceğine, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, rakiplerinden hep bir adım önde olacağına delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ferhat

Merhabalar kolay gelsin. Merhum babam römorku zeytin dolu traktörü deviriyordu. Kendi de düşüyordu. Bende babamı kucaklayıp eve götürüyordum. Hatta bana diyordu kalkabilirmiyiz diye soruyordu. Bende Kalkarım tabi diye cevap veriyordum.

Ela

Merhaba ruyamda evim yıkılmış altinda cocugum kalmisti bir cocugumda kayıptı toprakti hep ev çökmüş ertesi gun ruyamda traktorle gidiyorduk traktör devriliyordu ucurumdan takla atarak gitti ben atladim birsey olmadi bana

Cabo

Merhaba ben ruyamda küs olduğumuz kayin pederimle traktöre biniyoruz yanimda cocugumda var çok hızlı gideken birden tepeden aşağı doğru devriliyoruz taklalar atarak ben o sıra fatiha suresini okumaya başlıyorum bir taraftanda çocuğu yakalamaya çalışıyorum yorumlarsanız sevinirim allah razı olsun