Rüyada Tüfek Bulmak

Rüyada tüfek bulmak zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, ortaklı işlere iştirak edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine işarettir.

Rüyada tüfek bulmak başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine tabir olunur.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Rüyada av tüfeği bulmak birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, maddi anlamda güçleneceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, hayatındaki kimselerin rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına, parlak bir kariyere sahip olunacağına, kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine yorulur.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin şansının açılacağına, kurulu bir düzeni olacağına, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, kariyerinde parlak günlerin kendisini beklediğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments