Rüyada Tül Yaptırmak

Rüyada tül yaptırmak kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, sıkıntıların son bulacağına, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, sevdiği kişilerin darda ve zorda kaldıklarını hiç görmeyeceğine, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, bir sürpriz karşısında ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına işarettir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, kendisini üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, kendisini başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tül yaptırmak kendisini çok huzurlu hissedeceğine, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, önüne çıkacak iki yoldan hangisini seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, emeklerinin karşılığını en güzel şekliyle alacağına, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine alamettir.

Ulemaya göre rüya sahibinin sevdiği birisine çok büyük destek vereceğine, tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, hasta ise kendine bakacağına ve iyi duruma geleceğine, her zaman aile içindeki desteği ve birliği koruyacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tül yaptırmak işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, bir iş için emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin kendi işine kavuşacağına, yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına delalettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin büyük bir servete sahip olunacağına, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, sermayesinin çoğalacağına, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine, sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments