Rüyada Turna Balık Tutmak

Rüyada turna balık tutmak ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, yaşamak istediği hayatı bulacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre istediği kariyere sahip olmayı başaracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşmayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada turna balık tutmak yaptığı çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına, imkânsızı başaracağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına işaret etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin huzurlu ve mutlu olunacağına, büyük miktarda kazanç sağlayacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, zararların yakında telafi edileceğine, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine işarettir.

Rüyada büyük turna balığı tutmak zararlı bir kişiyi kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, çok iyi bir kariyer edineceğine, işlerin canlanacağına, yetim sevindireceğine, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine işaret etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine, hayır vereceğine, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, rızkının genişleyeceğine, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine, mal mülk sahibi olunacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments