Rüyada Turta Yemek

Rüyada turta yemek iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına, güzel bir birlikteliğin başlayacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, dertlerine derman bulacağına yorulur.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, sorunların teker teker aşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada turta yemek iş yaşantısında hırslanacağına, geçim derdinin biteceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin son bulacağına, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, rüya sahibine dua edileceğine, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına işarettir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin kendine olan güvenin tazeleneceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına, kazanç elde edeceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlık sağlayacak kararlar alınacağına inanılmaktadır.

Rüyada elmalı turta yemek dünya ve ahiretinin güzel olmasına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, çok daha iyi yerlere gelerek kendisi için çok daha fazla şans yaratacağına, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına alamet eder.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments