Rüyada Tuvalet Silmek

Rüyada tuvalet silmek sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, kafa dinleyeceğine, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, tüm arzularının yerine geleceğine, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, çok büyük bir özgüven sahibi olacağına işaret eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, güzel gelişmeler sayesinde deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, şükrederek yaşayacağına, parasal anlamda rahat edeceğine, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına ve bundan sonra daha dikkatli adımlar atacağına yorulmaktadır.

Rüyada tuvalet silmek tüm parasını kaybeden bir kimseye yardım elini uzatacağına, harama sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, keyfinin ve neşesinin yerinde kalacağına, canını sıkan olayların sonunu getireceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, uzun süredir görüşmediği bir yakınının müjdeli haberle geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada büyük tuvaletini silmek alım gücünde yükselme olacağına, maddi olanaklarının tahmininden çok daha fazla artacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına, kazancın artacağına, sorunların eş dost ve akrabalar yardımıyla aşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin hayatı boyunca rahat yaşayacağına, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments